Petr Kaňa

Kolikrát jste se doopravdy s někým (počítá se i zvíře) poprali? A vyhráli jste?

Odpovědi
paul1

Ještě v pubertě, bylo to o holku a skončilo dá se říct nerozhodně. Ona i tak potom začala chodit s úplně někým jiným.

cochee

Dvakrát nebo třikrát jako děcko ve škole a v dospělosti třikrát se psem. Děcké praní už nevím (nepodstatné) a psí praní – třikrát jsem vyhrál a od té doby jsem alfa samec já. Už si nedovolí šoustat návštěvám nohu.