SvatýPetr

Kolik zhruba stojí nabití baterie do kola 536 Wh? (mám baterii 37V / 14,5 Ah (536Wh) Samsung Li-ion.

Nejlepší odpověď
mosoj

Teoreticky 0,536 kWh. Protože ale účinnost nabíjení není 100% bude to o něco více. Na př. 0,6–0,7 KWh. Jednoduše řečeno do 1kWh.
Cenu si už vypočti sám.

Další odpovědi
Lamalam

Kdybych byla vědma a znala tvůj tarif za elektřinu, tak odpovím.

mosoj

U olověných a NiMh akumulátorů je třeba k plnému nabití dodat cca 140% kapacity. Kolik je to u Lion nevím , bude to ale podobné.