rosa

Kolik z vás čouhá na růžovku a vydržel to skoro všechny díly?

Když se díváte, tak proto, že vás to baví nebo ze zvyku, že jste viděli mnoho dílů.

Odpovědi
hanulka11

nedívám se už 1 1/2 roku a o nic jsem myslím nepřišla ,dřív bych nevynechala jedinný díl a nyní mě to nechává chladnou

aramah

Všeho se člověk přejí,čeho je moc toho je příliš.....

GM

Růžovku jsem vzdala letos po dovolené. Myslím, že už ani není o čem točit.