Kolik váží basa piv ?

Dejme tomu, že pivo má hustotu 1 kg/1l (zláeží kolik má pěny, čím víc pěny, tím menší hustota)

Piv je v base 20 po 0,5 litrů, takže 10 litů a vynásobení hustotou je 10 kg

Flaška váží asi tak 1/2 až 3/4 kg, když dáme půl vyjde taky 10 kg, když dám 3/4 kg na flašku vyjde 15 kg skla

Dohromady to je 20 až 25 kg.

Nevážil jste někdo basu s pivama ?
Na jakých parametrech ještě záleží?

Kolik váží samotná basa?

Je plastová, tak odhaduji kilo dvě, tak přičtu to k tomu tak 21 až 26 kg

Nejlepší odpověď
anonym

Ad tom, přece aby byl zajímavější.
Většina těch, kteří se schovávají za anonymem, mají jen přízemní potřebu exhibice.

Další odpovědi
tom004

A,proč se ptáš,když už jsi si to dokázal sám spočítat,mi není jasné.

anonym

Tohle už znám!Vyjadřová­ní,atd.,atd.Jsem doma,milý anonyme!