Je lahvové a sudové pivo z jedné várky?

Stáčí se pivo jedné značky do láhví a sudů ze stejné várky? Když dám 10 lahváčů, tak nic. Když dám 10 točených, tak jsem chycenej. Pivo v láhvi je nějaké zvětralé asi.

Odpovědi
Usoman

Myslím, že kvůli zahnání žízně mnoha zákazníků to dělají v mnoha nádržích a random to připojí k naplnění sudů nebo lahváčů.

Tím chci říct, že by byla blbost, kdyby v sudu se stejným obrázkem jako u lahváče, značícího úplně stejný druh piva, bylo jiné pivo než v lahváči.

Může se klidně stát, že plní sudy a teď chtěj lahváče. A v ten moment se jim ta nádrž vyprázní. Tak ho připojí na jinou. — To myslíš?

Drap

Neni to nutně podmínkou, ale i to se dělává.

kolmano

Záleží, která piva máš na mysli. Dělal jsem na stáčírně v Plzni a třeba takový gambrinus jel jednu várku do sudů a jednu do lahvý, ale třeba tmavý kozel, kterého se nevypije tolik se rozdělil a část várky šla do sudů a část do lahví.