zjentek

Kolik vám tady na Odpovědích v průměru smažou příspěvků?

Mně skoro žádný, nečiní to ani pár procent z celku a tyto výsledky mne jednoznačně řadí mezi klaďáky, nikoli záporáky webu.

Přiznejte, kolik vám tady na Odpovědích v průměru smažou příspěvků.

Tato „rokiovská“ otázka se pokládá s jediným cílem- pro pořádek! r

Nejlepší odpověď
gecco

Ani ti nepovím…
Mám dojem, že za celou historii to mohlo být tak tři či pět, možná sedm – nesleduju a nepočítám to…
Ale vzhledem k tomu, že otázek mnoho nekladu, může jít o ´značné´ %…
😉
Asi su „záporák“…
😉
_____________­________________________­_________
Ahááá…
Já to blbě pochopil…
Příspěvků celkově…
Tak to dost, nejméně 20 – 30… Možná i 50…
Nad stupidními otázkami někdy ´vypěním´ a pak su drzej…
😉
Jenže to se zase ´naředí´ množstvím odpovědí – takže v řádu ‰…
Tedy su – dle tvého hodnocení, kladas…
😉

Další odpovědi
Kepler

Na to, že jsem tady poměrně krátce (asi 16 měsíců), poměrně dost. Když vezmu otázky i odpovědi, tak možná i 20. Většinou z nepochopitelných důvodů, jednou dokonce pro plagiátorství, neuvěřitelné. Nebo pro „ostatní porušení kodexu“ bez bližšího vysvětlení a bez odpovědi admina.

ivzez

Nevím.
Něco ano, ale kolik toho bylo, nepočítám.

Drap

Nikdy jsem to nepočítal. Někdy dlouho nic a pak třeba i několik poměrně rychle po sobě. Na procenta to bude několik promile.

Klaproth

K položení otázky jsem se ještě neodhodlal, pár odpovědí mi smázli (odhadem tak 15 ks), na procenta to nemám spočítané. Vždy to bylo jasně o konkrétně zdůvodněno jako ostatní porušení pravidel.

Naposledy mi nějaký opravdu zkušený botanik nechal smazat správnou odpověď v otázce o jedovatosti bromélií. Bylo by asi naivní očekávat, že tento anonymní hrdina a na slovo vzatý odborník na jedovaté rostliny, se k tomu přihlásí, že?

dudu

V průměru dva měsíčně.

Emefej

Mě smazali 1 otázku (zcela nevinnou) a asi 10 odpovědí.

led

Za 7,5 roka na tejto stránke by to mohlo byť približne 0,20%. V tom sú zaradené aj moje odpovede, ktoré sa „zviezli“ spolu s odstránenou otázkou

quentos

Jeden za uherskej rock… :{P>

da ny

Asi 4 –5 odpovědí, ale minimálně 2 vrátil admin zpět … ;)

hapiky

Von musí něco smazat, přišel by o práci.

bolak

Strašně moc, ale od začátku mám zvolenou tak kvalitní strategii, že jsem schopen to kompenzovat. Hned po první smazané otázce jsem psal adminovi ať ji vrátí, nebo za každou smazanou dám 3 nové, nevrátil, takže se toho držím a pokračuju dál v práci..

Lamalam

Otázku zatím jednu. O smazaných odpovědích nemám přehled, ale bylo to v řádu jednotek.

Mc Merkurion

… a to myslíš samostatně a nebo s otázkou?

zjentek

Otázka, odpověď, diskuze… zkrátka příspěvky r

Mc Merkurion

… no, já jsem myslel, jestli to mažou mně a nebo tak, že to smáznou s otázkou, jelikož to bych se nedopočítal …