Kepler

Kolik u vás napadlo sněhu? Uveďte prosím místo.

Ve Valmezu asi 5 cm, ale znovu začalo sněžit.

Nejlepší odpověď
aliendrone

Po Práglu je posněháno, těžko říci, stíhá to odtávat, ale drobně to padá dál. Odhadem 2cm. KUA, už ZASE tu máme sněhovou KALAMITU (jel jsem kolem 3 bouraček)! ;) :D :D

Čéče, nechci být prorokem, ale MOŽNÁ Praha zažije „bílé Vánoce“, jestli to takhle půjde dál. A to jsem byl celkem přesvědčený, že se něčeho takového již nedožiju. Úplně mě to dostává, TEN POCIT, když na Vánoce koukneš DOMA z okna – a tam SNÍH!
No, ale nechvalme den před večerem, will see. :)

Další odpovědi
Emefej

Ústí n.L. – od rána připadly 2 cm, stále slabě sněží, celková výška sněhové pokrývky je 6 cm.

GM

Velmez 6 cm, už 2× od rána letěly na dálnici sanitky a hasiči. U Kauflandu 3 auta v sobě. Drobně ale hustě sněží.

jirka F

Orlické hory-Od noci sněží a napadlo tak 5 cm také.

Přesně nevím.

Rokio

Odhadem 20 cm, Jižní Morava.

elkon

Plzeň, odhaduji tak 5–6cm. Stále drobně padá a je to mokré. Čas 12:15.

Roman71

Chlumec u Ústí nad Labem do 3cm, ale vzhledem k teplotě kolem nuly se ze sněhu stává vodnatá kaše ☹ ..nic moc.

Pepa25

Zde údaje pro všech 41 meteorologických stanic (nový sníh za 24 hosin i celkový sníh):

Zdroj: https://www.chmi­.cz/aktualni-situace/aktualni-stav-pocasi/ceska-republika/sta­nice/profesio­nalni-stanice/mapy/sraz­ky#