Avatar uživatele
Kepler

Kolik u vás napadlo sněhu? Uveďte prosím místo.

Ve Valmezu asi 5 cm, ale znovu začalo sněžit.

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? jirka F, Roman71, aliendrone před 874 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
aliendrone

Po Práglu je posněháno, těžko říci, stíhá to odtávat, ale drobně to padá dál. Odhadem 2cm. KUA, už ZASE tu máme sněhovou KALAMITU (jel jsem kolem 3 bouraček)! ;) :D :D

Čéče, nechci být prorokem, ale MOŽNÁ Praha zažije „bílé Vánoce“, jestli to takhle půjde dál. A to jsem byl celkem přesvědčený, že se něčeho takového již nedožiju. Úplně mě to dostává, TEN POCIT, když na Vánoce koukneš DOMA z okna – a tam SNÍH!
No, ale nechvalme den před večerem, will see. :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Emefej

Ústí n.L. – od rána připadly 2 cm, stále slabě sněží, celková výška sněhové pokrývky je 6 cm.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GM

Velmez 6 cm, už 2× od rána letěly na dálnici sanitky a hasiči. U Kauflandu 3 auta v sobě. Drobně ale hustě sněží.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jirka F

Orlické hory-Od noci sněží a napadlo tak 5 cm také.

Přesně nevím.

Upravil/a: jirka F

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rokio

Odhadem 20 cm, Jižní Morava.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elkon

Plzeň, odhaduji tak 5–6cm. Stále drobně padá a je to mokré. Čas 12:15.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Roman71

Chlumec u Ústí nad Labem do 3cm, ale vzhledem k teplotě kolem nuly se ze sněhu stává vodnatá kaše ☹ ..nic moc.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Zde údaje pro všech 41 meteorologických stanic (nový sníh za 24 hosin i celkový sníh):

Zdroj: https://www.chmi­.cz/aktualni-situace/aktualni-stav-pocasi/ceska-republika/sta­nice/profesio­nalni-stanice/mapy/sraz­ky#

0 Nominace Nahlásit