Avatar uživatele
Matthew

Pokud byste mohli dostat absolutní a úplně pravdivou odpověď na jednu otázku, na co byste se zeptali?

Pokud byste mohli dostat absolutní a úplně pravdivou odpověď na jednu otázku, na jakou otázku byste se zeptali?

Nejspíš bych se zeptal, co přijde po smrti nebo proč tu vlastně jsme. Ale bojím se, že by mě odpověď mohla zaskočit na tolik, že bych svůj zbytek života prožil ve strachu. Napadá vás jakákoliv otázka, na kterou byste chtěli znát 100% odpověď?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, EKSOT123 před 1963 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Jak daleko je nejbližší, SOUČASNĚ EXISTUJÍCÍ, mimozemská civilizace na stejné nebo vyšší úrovni jako je ta naše, která o nás ví, v minulosti u nás byla a která se od nás raději s hrůzou odvrátila?

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
EKSOT123

V prvé myslím, že tato otázka je opravdu „the best of the best“
v druhé řadě myslím, že tvá odpověď stejně tak " – II – "
Osobně mi ale stačí víra, takže bych se ptal na nějakou podružnější věc. Třeba, na co bych se měl v životě zaměřit, nebo zkrátka něco kolem mého poslání. Nebo, jestli nehrozí nějaký obří průšvih, kterému by se dalo předejít. Možná by mě časem napadlo něco lepšího, ale zatím takto.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Je to teoretická , hypotetická úvaha, nikdy jsem takto nepřemýšlela. Stejně jako nevím, proč jsem já zrovna já.

Uvedu tedy jednu otázku.

Pokud nastane konec světa, kdy to bude a jakým způsobem?

Přece existuje konečnost, každý začátek je koncem a každý konec je začátkem,

Pravdu o budoucnosti nikdo nezná. atd.

Moje podrobná odpověď je v odkazu
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyby-vam-nekdo-mohl-pravdive-odpovedet-na-jednu-jakoukoliv-otazku-na-co-by-jste-se-zeptaly

"Jsou čtyři druhy pravdy: subjektivní, objektivní, relativní a absolutní. Jakým by způsobem by mohl dotyčný odpovědět? ..

Pravdivé odpovědi jsou zpravdila u odborných otázek z oblasti vědy, i když se objevují nové skutečnosti a přebíráme je z různých zdrojů, protože jsme v té době třeba nežili. Pravda z doslechu. " atd.

Upravil/a: annas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Vždy sa nájde niekto pochybujúci, kto spochybní alebo vyvráti tú „absolutní a úplně pravdivou odpověď“. Zo školy pamätám, že dokonca aj v matematike na otázku „koľko je 1+1“ môžme počuť viac absolútných a pravdivých odpovedí

Vyskúšajte si to a skúste absolútne a pravdivo odpovedať na otázku „koľko je 1+1“
pomôcka: stačí tie čísla v príklade použiť v inej číselnej sústave

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivzez

Na žádnou.
Neptám se „na otázky“, ptám se na to, co mne zajímá,
nebo na to, co potřebuji.

Mimochodem:
Co si představujete pod obratem „absolutní a úplně pravdivá odpověď“?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hapiky

Já např: Jestli existovala zahrada Eden! Vše ostatní by už bylo celkem jasné
Já jsem tu Vaši otázku nedávo již tady pokládal, tak si přečtěte zajímavé odpovědi.
 https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdyby-vam-nekdo-mohl-pravdive-odpovedet-na-jednu-jakoukoliv-otazku-na-co-by-jste-se-zeptaly

Upravil/a: hapiky

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Co mám dělat?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Eduart

Já bych se zeptal na „základní otázku života, vesmíru a vůbec“ a doufal bych že nedostanu odpověď 42.

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/42_(odpověď)

Upravil/a: Eduart

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

No já vždy věděl ho*no, vím ho*no a CHCI VĚDĚT ho*no! Své odpovědi si strčte! ;) ;D ;D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kryšpín

Já jsem skromný, zeptal bych se výrobců na překotnou výrobu miliardářů a milionářů v české kotlině kdy se provedla tma a začala řádit neviditelná ruka trhu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Matthew

Ještě mě napadla zajímavá otázka a to :D zdali čísla které pravidelně vsázím ve sportce někdy něco vyhrají :D

před 1963 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek