AlexaMasova

Kolik stojí sms na pevnou linku? Mám O2 a mám tarif asi jsem omylem poslala sms na pevnou linku.

Kolik stojí sms na pevnou linku? Mám O2 a mám tarif asi jsem omylem poslala sms na pevnou linku. Zúčtování mi chodí každý měsíc. Kolik budu muset připlatit?děkuji
Doplňuji:

8.12 2013 mám zúčtování a ja se chci zeptat kolik budu muset připlatit.tedy kolik budu mít na slozence peněz..obvykle tam mám 299,– kolik tam budu mít teď?děkuji

Odpovědi
anonym

Info operátora – http://www.o2­.cz/osobni/sluz­by-podle-abecedy/11806-SMSpevnaLinka.html
😉
Doplňuji:
Kdyby ses koukla na ten odkaz, dočetla by ses, že cena odeslání SMS z tarifu O2 na „pevnou linku“ je 5,04 Kč včetně DPH – pokud ji odesíláš z Česka. Pokud ze zahraničí, musela bys ještě připočítat roamingový poplatek.
Takže pokud jsi poslala jednu takovou SMS, tvůj měsíční účet stoupnul o cca 5 Kč.