bolak

Kolik stojí člověka kontaktní čočky a laserová operace očí?

Co se vyplatí víc, dlouhodobě?

Nejlepší odpověď
hanny 2

Kontaktní čočky stojí různě – http://www.cocky-kontaktni.cz/ba­revne-kontaktni-cocky.html
Laser operace od 20tis,dlouhodobě se vyplatí víc,ale přijde mi docela nedůstojné nabízet takovou zdravotní záležitost na slevovém serveru –

http://www.vy­kupto.cz/praha/10040-laserova-operace-oci-s-dozivotni-zarukou

Teď jde o to,co může laserová operace způsobit do budoucna – tu doživotní záruku bych jim moc nevěřila!
Jeden pán,kterého jsem znala,si po operaci pochvaloval,že tak dobře v životě neviděl a za pár let oslepl! Tak nevím,určitě záleží na věku a mnoha dalších aspektech!

Další odpovědi
mojitek

kamarád nosil dlouho kont.čočky,pak byl na laser operaci a nemůže si to vynachválit.Operace ho stála myslím 30 t.

pusinka50

Laserová operace obou očí vyjde na 40 tis Kč. Čočky na měsíc stojí cca kolem 300 Kč. + roztoky, kapky do očí. Jednoznačně vyjde levněji laserová operace, pokud člověk nosí čočky celý svůj život. Také jsem o laserové operaci uvažovala, ale co tu čtu o tom osleplém pánovi, nějak mě přešla chuť. Je to riziko jako u každé jiné operace, znám lidi, co si po operaci hrozně pochvalují výsledek, ale jestli to po několika letech může způsobit nějaký problém, jsem zatím od nikoho neslyšela. Ale jsou to oči, není to slepák, je třeba zvážit riziko, že se operace třeba úplně nepovede

kick882

nevím jak je to s tou laserovou operací, jestli se po tom třeba neoslepne.. Každopádně existují i klasické operace, ne? Tam je to s nožem…

cochee

Má odpověď je totožná s mojitek, pro kick882: ne, tohle se opravdu nožem nedělá 🙂

Veškeré vyplacení se nebo nevyplacení se laserové operace je o tom, jak moc je oční vada ustálená. Jestli například oftalmoložka při každé návštěvě co půl roku přidává na brýlích čtvrt dioptrie, tak ty prachy za lejzr jsou vyhozené oknem.

vasecocky

Tak ono je to hodně relativní 🙂
Kolik stojí čočky se můžeš podívat například na heurece: http://kontaktni-cocky.heureka.cz/. Tedy ceny jsou od cca 300 Kč po 1 500 Kč a podobně.
U Operaci očí se ceny obvykle pohybují kolem částky 25 000 Kč a víc, ale zase je efekt dlouhodobý. Ale zase operace není vhodná pro všechny a před její volbou by ses určitě měla poradit s optikem. To však i před používáním kontaktních čoček. Doporučoval bych si tedy zajít k optikovi a přímo s ním se poradit, co by právě pro tvé oči doporučil.

Zdroj: http://www.va­secocky.cz/apli­kace-vysetreni.html

bolak

hanny 2: jako že oslep následkem tý laserový operace? :) tak to by byla docela ironie, ale je fakt že slepej člověk už ti na internetu negativní recenzi nenapíše, maximálně tak brailovým písmem a to nikdo nečte

hanny 2

bolaku – to fakt nevím,proč oslepl,je to už dlouho,to byly ty operace teprve v začátcích a určitě by mu nikdo neřekl,že je to následkem té operace i kdyby to byla pravda!
Ale moje dcera na to chtěla jít a její manžel jí to rozmluvil právě proto,že si myslí,že ta budoucnost je zatím nejistá.