Operace oci

Existuje operace ktera by mi zmenila barvu oci na modrou? kolik by to stalo a zdravotni nasledky nejaky jsou? Diky

Nejlepší odpověď
mosoj

Sodoma Gomora !!!

Další odpovědi
hanulka11

Vyřeš to barevnými čočkami , které se koupí
buď rád/a/, že máš oči zdravé .
Snad z toho vyrosteš.

Sůwa

Můžeš si opatřit barevné kontaktní čočky a oči mít třeba modrobíle puntíkované 🙂. Každý zásah do oka je riskantní, ale jestli ti nevadí, že budeš modrooký slepec… Jenže i kdyby to šlo, žádný doktor něco podobného nebude riskovat.

Mapel

A je to tak velká vada mít nemodrou barvu očí? S tím se asi fakt nedá žít.