bolak

Jsou při lejzrové operace operaci očí nějaká rizika?

Jako že když jdete na operaci jen z marnivosti, aby jste nemuseli nosit brejle, tak jestli tam existuje určitá piďipavděpodobnost, že přijdete o zrak nebo něco podobného.

Nejlepší odpověď
mosoj

A při jaké operaci nejsou rizika ? Poctivě to podstoupení rizika podepíšeš.
Doplňuji:
Jinak sbohem.

Další odpovědi
Drap

Každý zákrok do lidského těla představuje jistá rizika. Ne vždy se musí vše povést.

zjentek

pro ženy asi jo- tady:
http://www.pro­zeny.cz/magazin/zdra­vi-a-zivotni-styl/nase-zdravi/9684-sok-pri-laserove-operaci-prisla-o-oko

petra15

No jiste, dojde k „nevratnemu stavu“. Videt budes lepe na dalku ale hur na blizko…,nebo obracene…,vubec se s takovou hlouposti(ope­raci)nezabyvej…

arygnoc

už samotný život, existencia je jedno veľké riziko.

každé vaše rozhodnutie je riziko.
každé rozhodnutie iných o vás je riziko (pre oboch).

riziko = život.

pravdepodobnosť, že pri laserovom zákroku prídete o zrak je malá.
ale – ako komunikujete s lekárom, že vám tieto informácie nie je schopný/ochot­ný dať?

ZÁSADNÉ informácie nezískavajte na internete – i keď je mnohoráz pravdivý a prospešný, ale v tomto prípade predsa len platí, že slovo odborníka je alfa a omega.