Josef12

Kolik si vzít sebou na dovolenou do Řecka?

Dobrý den prosím, mám otázku. Letím v červnu na týden od 18.6. – 25.6.2018 do Řecka ale vůbec nevím kolik si mám vzít sebou peněz €. Letím sám, budu mít polopenzi. a je to od cestovky INVIA (Bluestyle Agency)

Odpovědi
mosoj

Záleží kolik sebou vezmeš žen.

dudu

Stopadesát Eur by na útratu a několik drobných dárků mělo stačit.

Edison

Jednoduše řečeno DOST. Ale mám pocit, že karty tam berou a bankomaty tam jsou… Placení kartou nevyjde nějak extra dráž, než si tady měnit prachy.

Bohvar

Záleží, jestli chcete jezdit na výlety, jak moc kupovat suvenýry a jestli půjdete každý den na oběd nebo vám stačí ta polopenze. Já se většinou u snídaně tak nacpu, že do večeře nechci jídlo ani vidět 🙂 Snídaně i večeře v řecku bývají fakt bohaté. Doporučuji vycházet z dat odsud https://www.e­travel.cz/rec­ko/ceny jsou tam přehledně popsaný ceny za jídlo, restaurace i dopravu v řecku a dole jsou dokonce odkazy na jednotlivý destinace. Fakt záleží, jestli budete jen na pláži nebo někam budete jezdit. Musíte si to podle toho vypočítat.

devitkac

Já bych vzal radši víc, třeba 200 EUR, ať vám nechybí. Já jsem to vloni nevychytal a ze zahraničí jsem si ještě vyřizoval rychlou půjčku, abych měl poslední dva dny co jíst. Naštěstí se jednalo jen o malou částku, kterou jsem navíc vybral přes tenhle srovnávač – https://www.fe­rovepujcky.cz/rychle-pujcky – takže jsem ani moc nepřeplatil a hned po výplatě jsem měl splaceno.

Josef12

Píšu že letím sám.