Hanka

Řecko autem s malými dětmi????

Ahoj, byl jste někdo v Řecku autem? S malými dětmi? Jak to funguje?

Odpovědi
Janulka

Ahoj, autem zkušenost nemám, ale jeli jsme do Řecka busem a byla to jedním slovem šílenost! Trvalo to 38 hodin a to jsme jeli jen na kraj. S dětma bych to nedala – ani autem.

standa

Už ses díval na mapu? Nejkratší cestou je to přes 1.700 km a téměř 24 hod. čistý jízdy. V kombinaci s dětmi je to téměř nerealizovatelný výlet. Ale proti gustu… 🙂

dewil

s malými dětmi určitě ne, ani kdyby byla v autě klimatizace, je to daleko a všechno to okolo, provoz a tak…raději letadlo, je to pohodlné a bezpečné…a ta cena zas až o tolik větší není

Lencis

Nefunguje!!!

Netrapte sebe ani děti a leťte letadlem… nebo ještě lépe, zvolte lepší dastinaci!

Fridolinek

Tedy je to dost daleko…letadlem za pár hodin, ale autem? A s dětmi? šílenost…Ale pokud si troufáte a máte odvahu tak hodně štěstí.

Dandi

Řecko je daleko…buď vzít sebou notebook alespoň s tunou pohádek, nebo raději nějakou bližší zemi.