Matthew

Kolik si dokážete zapamatovat telefoních čísel ??? :)

Občas se mi zdá, že je pamět hodně zvláštní, zvláště potom u mě :)

Někdy si nedokážu zapamatovat, ani když mi máma řekne abych ráno posbíral prádlo a ještě teď tam určitě někde visí na sušáku :D Ale přesto si pamatuji (zkoušel jsem je psát na papír) min. deset a více čísel :)

Nejlepší odpověď
zjentek

ttak to jsi na tom hůř s tou krátkodobou pamětí ,)

Další odpovědi
anonym

zo školy si pamätám pi, SQR(3), zo života rodné číslo.
OP neviem, pas tiež nie, z telefónnych čísiel 112 (kedysi keď neboli mobily, som ich v hlave nosil okolo stovky).
Pamäť zlenivela, teraz už len vie, kde to hľadať.
Inak bežné veci (čoo nakúpiť, napísať, urobiť) si pamätám, nejaký plánovač ani pripomínač nepoužívam.
No, občas si to odse*ú kvetinky, keď ich zabudnem zaliať, asi ich naučím posielať SMS.

M.

Nikdy jsem se o to nějak nesnažila, radši se spoléhám na kontakty přímo v mobilu, než abych to lovila v paměti.. Pamatuji si svoje, číslo domů, dokupy bych dala číslo přítele a číslo matky.

Bedy

Pomuni-li čísla jako 112, 150, 1188, 1210 apod. tak z devítimístných čísla rodiny a nejlepších přátel – de facto ta, co vytáčím a posílám SMS nejčastěji.

Larissa

Znám čísla nejdůležitějších lidí v mém životě.