MichaelOffic

Kolik metrů/kilometrů stolice člověk vyprodukuje průměrně za život?

(Přišlo mi to zábavné, tak se ptám :D)

Nejlepší odpověď
Kepler

Když jsem to tak orientačně spočítal, vychází mi to na několikakilometrový ropovod. To je hrozné.

Další odpovědi
Lamalam

Zde je to udáno v kilogramech, na délku to asi neměřili – http://veda-a-technika.euroz­pravy.cz/veda/218972-kolik-exkrementu-lide-za-zivot-vyprodukuji-vedci-zverejnili-velky-prehled-jejich-zjisteni-vam-vyrazi-dech/

zjentek

To může být různé. Záleží na skladbě jídelníčku. Pokud třeba denně sníme 4kila piva (když je dnes tématem pivo), můžeme pak drtivou většinu odpadu ze stravy i vyčůrat.-

https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Odpad

aliendrone

:D :D :D To záleží na průměrné „délce“ průjmu. Volil bych jako VHODNĚJŠÍ měrovou jednotku kilogram nebo litr! ;) :D :D

aliendrone

Keplere >>> Víš co je HROZNÉ? Žes místo produktovod použil termín ROPOVOD! Přiznej se – komu se chceš vtírnout, aby si tě „postavil“ u tankovacího otvoru? Takhle LACINO se podbízet, co podbízet, bezostyšně zaprodávat, VNUCOVAT!!! ;) :D :D Že ti není hanba balamutit důvěřivce a jitřit jejich fantazie na téma „Úspora financí na palivu!“ :D :D :D