Drap

Kolik máte kravat ? A kolik z nich pravidelně používáte ?

Dámy samozřejmě mohou odpovědět za svého partnera.

Nejlepší odpověď
www

Jako kulturní barbar 0/0 (viz profil) 😁
Na pohřby atd. nechodím, manželku nemám.
Vystačím si bez nich, dokonce i v lese 😁.

Další odpovědi
honza19hk

tak asi 7,ke každému saku a košili tu správnou.Tak aby to ladilo.

anonym

Já jednu smuteční a jednu veselou.Tu první používám velice nerad.

Alesh

Tak nějak k deseti ks, nutěj nás, nosit ji do práce, ale víceméně jim to sabotuji. Jednu jsem si donesl do práce a když je problém, tak si ji vezmu, ale jinak jim na to se*u. Fakt demence, no, přitom člověk sedí skoro celý den v kanclu, tak k čemu to je dobré, nechápu.

RyuzakiKate

Jednu – černou. Zatím jsem ještě nevymyslela, s čím ji skloubit :)