VaclavZeman

Kolik lidi zde znate?

Ja zde znam jednoho starsiho uzivatele osobne, ale vubec se tu ke mne nehlasi. A taky tu obcas pusobi jeden muj zak, ktery ale chce byt v anonymite a tak uvedu jen jeho krestni jmeno: Jirka. Jinak tu neznam nikoho. A co vy? Dekuju.

Nejlepší odpověď
paul1

Osobně nikoho.

Další odpovědi
Darcy

nikoho, jsem tu krátce.
a jsem tu ráda, není to tu o hate-ovaní, jako na téměř mrtvé slovenské verzi této stránky. Někdy docela vtipné, místy dementní otázky, a z odpovedí některých uživatelů se člověk opravdu ledacos dozví, často i mimo tému, ale zajímavé.

zjentek

Pche, já tady znám KDEKOHO!

Zeman, ty budeš asi dupně „diskrétní“, jak tak koukám 😂😂😂

Dochy

Osobně nikoho, jen na několik uživatelů mám další kontakty.

zjentek

Darcy to je fajn že seš tady ráda. Ty máš co nabídnout! 🤭

Darcy

uveďte příklad pane 😂

VaclavZeman

Dekuju.

aevul

Příspěvek smazán administrátorem.

aevul

Příspěvek smazán administrátorem.

VaclavZeman

To je nejakej renonc, ne?

aevul

Ano, je to renonc. Debil dostal funkci a může mazat. Bohužel, jeho IQ nedosahuje ani IQ králíka a tak to podle toho vypadá. Dej blbovi funkci a uvidíš, jak se věco nemají dělat.