zjentek

Kolik je u vás v místě bydliště ° Celsia?

Okolo mého bydliště je 18°, když je pod mrakem. Děkuju.

Nejlepší odpověď
da ny

Karlovarsko
400 – 450 m n. m.
30. 4. 2024
10:20 h
20°C
slunečno, modrá obloha, sem tam bílý mráček a mrak 😉

Další odpovědi
jirka F

Je to tady varna nejméně 100°C dle nálady ne to byl vtip. Je tady 17°C. Abys věděl ve mně se to vaří vztekem jelikož buď je tady místo admina nějaký automat který bez zamyšlení maže otázky a nehodnotil co obsahuje.

zjentek

Jiřík tak když se ti vaří krev tak se obrať na filipa bo ten ti pregnantně poradí 💁‍♂️

jirka F

Já bych se obrátil ale on mně má bezdůvodně zablokován asi i Rokia je to divnej pavouk.🤐

da ny

Oprava: 30. 3. (už jsem asi, v duchu v dubnu) 😉

zjentek

Ok, pochopoval jsem 😙