Kepler

Kolik je teď u vás stupňů?

U nás ve Valmezu 13! Že by další generálka na jaro?

https://pixaba­y.com/cs/z%C3­%A1pad-slunce-ve%C4%8Der-romantick%C3%BD-sun-2180346/

Odpovědi
orwell

To máte protekční teplotu, my zde (2 h na západ od vás) jen +8,5°C. Budu to reklamovat!

Shoehardt

F-M hlásí 8 stupňů. Ale pocitově je hůře hlavně ve stínu. Fouká studený větřík. Jinak je hezký slunečný den.

michalds

U nás v Jeseníkách 6 nad nulou.

mosoj

13:38 – 46ºF

yuko

+10

Jiří Bohumil

V podhůří Jeseníků 14.00 hod. + 10. Snad už to půjde jenom nahoru a bude jaro. Ale kdo ví, už i to počasí si občas zablbne.:-)

dudu

V Tišnově právě máme pouhých sedm stupňů a na blízkém jezírku jsou ještě zbytky ledu.
ad Mosoj: http://fc.kahi­.cz/?degrees=80&fc=%C2­%B0F+%E2%86%92+%C2%B0C&c­s=1

jirka F

7°c okres Ústí nad Orlicí.

Rokio

10 stupňů Celsia, Znojmo.

Lamalam

U nás v 980 m n. m. máme 1°C. Ale jaro se blíží, sníh mizí závratnou rychlostí.

Marcusík

České Budějovice 13•C

quentos

Včera jsem na PC nebyl, ale dnes (v 10:39) Podkrkonoší (konkrétně Trutnov) hlásí celý jeden stupeň nad nulou.