Vite kolik je stupnu?

schvalne jsem dala teplomer na slunicko asi se zblaznil ukazuje 52!!!
Doplňuji:
ve stinu je 31,severni morava

Nejlepší odpověď
rynek878

Je to opravdu hrozné a přitom ve stínu bude zhruba polovic.

Další odpovědi
annas

Vím, že na východní straně máme méně než Vy, jen 40 °C.
Doplňuji:
Na západní straně ve stínu 27 °C.

kropitko

Pha-západ stín 22…slunce skoro nesvítí tak 29

1popelka1

Moravskoslezské Beskydy hlásí 32 ve stínu zrovna teď. Dávat teploměr na sluníčko neriskuju 🙂

panenka

Ale nezbláznil já mám taky teploměr na sluníčko a taky mi ukazuje mi 50°C Jížní Morava.

anonym

Tady rosnicka Sokolov pod mrakem,balkon pod vodou,susim koberec,ale dusno.

mosoj

Plzeň – sever. Ráno cca v 06.00 bouřka s krásným a vydatným liavcem. Nyní 11. 00 teplota ve stínu necelých 22oC. Větrám celou chalupu.

Jahoda

Jesenicko – ve stínu 31°C. Dneska strávím den v bazéně. Jinak to nevidím 😁

Michal

32 stupňů Praha.Ve stínu.

aramah

29°C větrno ale žádná sprška.Vysočina.

bubukaa

je hodně