Jaká je u vás aktuální teplota ve stínu?

Tady na Plzeňsku to valí 34 Celsiů.
Mosoji,jenže ty jsi ve městě, tam je to ještě horší, já jsem na vsi, tak je teplota trochu nižší.

Nejlepší odpověď
briketka10

Venku 39°C doma 30°C děs běs
piju Nealko Birell, nemůžu dýchat :O
Pardubice VII malá vesnička pfůjtajxl :((

Další odpovědi
lexx

34 stC v betonové kleci paneláku, no nic, mobil, drobné do kapsy a jde se ven za občerstevním

Quimby

35°C

mosoj

Já jsem také na plzeňsku. Na kalibrovaných teploměrech ve stínu 38,5 oC a na sluníčku 61,8oC !!! Sluníčko občas zaleze za mrak a fouká větřík. Kdyby to tak nebylo, je možné, že bych naměřil více než 5.7. 2015.
Co je ale hrozné, je relativní vlhkost venku. Při těchto teplotách 28 % !!!!!!

5. července jsem měl ve stínu rovných 40 oC.

Je zajímavé, že na severním Plzeňsku nejsou žádné meteorologické stanice ( ani soukromé).

anonym

33°C

anonym

16.58 hodin

Venku 35 °C
kuchyň 29,1 °C
obývák 28.3 °C
WC neměřeno
sklep v paneláku 25.2 °C

Frogman

Ve stínu 36° C. Jsem rád, že se můžu doma ve 32° C trochu „zchladit“…! :DDD

gecco

19:18
36,5°C venku, 32,5°C huvnitř…
:-O

mosoj

Já jsem sice podle počtu obyvatel ve městě, nicméně to vypadá jako větší vesnice. Taktéž bydlím v rodinném domku.

anonym

Já myslel,že v předních skvrnanech v kotci,vím,jsou tam i domky.