Kazatel

Kolik času vám zabralo pochopit pointu?

Nejlepší odpověď
Schluker

K pochopeni doslo bezprostredne…

Další odpovědi
Dochy

Tak 3s. První reakce byla, co je to za blost, proč tam dali fotku rukavic? To už trpí demencí???
(Jakožto správný elektrikář – i když spíše bývalý – mám ve výbavě samozřejmě dostaečně dlouhé vedení)

Moccaa

Koukám na to už 15 minut jako puk a stále nemám ánunk, jak to bylo myšleno. Dostal jsi mě, synku.

Malvína

V řádu pár sekund.

zjentek

O co jde? No tak to vysvětli když seš frajer! 🤷‍♂️💉🐔

zjentek

Samozřejmě je mně jasný že chudákovi koupili kalhotky na ruce… já jen jestli to víš ty. TVL takový rodiče nakopat do zadku, fakt… žádný pochopení, nic.