Samsara

Kolagen – máte někdo zkušenost?

Dobrý den, přemýšlím o koupi kolagenu, poradíte jaký vybrat? Na trhu je jich spousty a nevím, na co se při výběru zaměřit.

Nejlepší odpověď
da ny

Máme.
Nedostatečné informace/položení otázky…. :/
Nenapsala jste co je cílem posílení kolagenem (vlasy, pleť, klouby, nehty, pro Vás, pro psa, pro koně….?).

Další odpovědi
Drap

Nejspolehlivější a fungující je pouze přírodní. Dostatečné dávky kolagenu získávám vlastní výrobou.

terry

Mám osobní dobrou zkušenost s kolageny (kloubní, kožní nebo plicní) Rewoskin.
Je ale celkem drahý. S kódem od lékaře o něco levnější.
Jinak mi také pomáhá glukosamin HCL + Omega3.

WhiteM

Mě se osvědčil prémiový kolagen https://www.or­cacollagen.cz/ Jde o hydrolyzovaný rybí kolagen, který je nejúčinnější, má skutečně dobrou chuť a díky členství nic neřeším – objedná se vždy automaticky, odečtou se mi peníze z karty a balíček mi přijde bez poštovného domů, prostě pohoda.

Milunak

Četla jsem, že je potřeba spolu s kolagenem užívat i vitamín C – je to pravda? Kupujete si ho k Orcacollagenu? A opravdu není z prášku cítit rybina?

Hasankova

Holky, taky jsem už četla na různých diskuzí kladné recenze na Orca Collagen. Chystám se ho taky objednat, poradíte, dá se někde koupit za nejnižší cenu?

WhiteM

Pokud si na zmíněných stránkách zřídíte členství, máte právě garantovanou nejnižší cenu na trhu, objednávka se navíc sama vygeneruje a balíček přijde sám až k Vám domů. Mrkněte na orcacollagen.cz, všechno se tam dočtete.

Reverend

Nežli samotný kolegen, je lepší nějaký komplex látek, ono přeci jen tam, kde je potřeba kolagen, je potřeba i další, dobré zkušenosti (nejen moje) jsou s komplexem na klouby od Nutrendu https://www.nu­trend.cz/flexit-drink-d12504.htm

Musí se to ale brát dlouhodobě a nevynechávat, bavil jsem se o tom s kamarádem, co dělá lékařský výzkum a ty potravinové doplňky jsou relativně slabé, než se vám to dostane tam, kam potřebujete, tak je nutné udržovat v těle nějakou koncentraci.

WhiteM

Vitamín C je u kolagenu důležité užívat, ale Orcacollagen ho přímo obsahuje, takže není potřeba nic dalšího přikupovat. Navíc obsahuje i další důležité látky – například Biotin, zinek, prášek z kořene červené řepy a kyselinu hyaluronovou, je prostě nabytí účinnými látkami.