Luiza

Máte někdo zkušenosti s užíváním kolagenu? Pokud ano, jaké?

Zdravím, užíváte někdo prosím kolagen? Říkala jsem si, že bych ho zkusila, ale nevím jaký vybrat.

Odpovědi
Drap

Užívám poměrně často, ale pouze přírodní.

cappuccino

Jednou za rok si delam kolagenovou kuru s pripravkem Colafit.

ZuLeona

Já vyzkoušela více značek, ale nejvíc vy vyhovuje Orcacollagen. Jde o rybí koagen, který je za studena hydrolyzovaný, takže je nejúčinnější na trhu. Taky má výbornou chuť, kdyby to šlo pila bych ho pořád :D Tady se o něm dozvíte víc informací www.orcacollagen.cz A doporučím i jejich věrnostní program, čerpáte pak plno výhod.

Luiza

Moc díky – našla jsem na něj hodně dobrých recenzí, takže si zřídím členství a objednám si ho :) Už teď se těším na výsledky :)