PetaKo

Jaký máte názor na kolagen? Má na tělo nějaký vliv nebo ne?

Odpovědi
Drap

Samozřejmě, bez kolagenu by jsme se dlouho nepohybovali.

Cermak

Rozhodně ! A jsem určitě za užívání tady toho doplňku. Nikdy jsem tomu moc nevěřila, dokud jsem ho nezačala užívat. Beru ho cca 4 měsíce a vidím to hodně na pleti, o dost se mi zlepšila a také na nehtech je to dosti znát. Od bodybe mám spíše jen olejíčky na pleť, ale ten kolagen se jim velmi vydařil.

Hufnágl

Určitě má, jinak by se ti rozpadly klouby

IvkaH

Užívám kolagen druhým měsícem a zatím vidím největší zlepšení na pleti :)

vranovahan

Vím, že spousta lidí kolagen užívá hlavně kvůli kloubům, s tím moc zkušenosti bohužel nemám, ale z vlastní zkušenosti můžu říct, že má hodně pozitivní vliv například na pleť. Užívala jsem ho asi dva měsíce a už po pár týdnech bylo vidět, že moje pleť je kvalitnější. Konkrétně jsem měla tento – https://www.her­balife.cz/pro­dukty/076k-collagen-skin-booster-s-jahodovo-citronovou-prichuti-171g/ ten prý patří mezi ty kvalitnější.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Honzyn14

Příspěvek smazán administrátorem.

majki636

Můžu vědět, jak je na tom chuťově ? Dá se to zvládnout ? Zkoušela jsem zatím dva kolageny a s tím jsem strašně bojovala a nakonec jsem je přestala užívat úplně.

Hufnágl

Takové vařené vepřové koleno je strašně dobré a obsahuje spousta kolagenu. Doporučuji.