briketka10

Jiná odpověď, kterou prosím napiště. Děkuji moc.

Uživatelky, které mi byly nejblíž, jako Damiana,
barnajka, manon, Andělé, hanulka, arygnoc,
venkovan, barbakan, Dědapetr a na další si už
nevzpomenu, Bylo jich víc :(

Ad Drap
uživatelé, které jsem jmenovala zde již nejsou,
proto nic nebrání kodexu, abych je mohla uvést :)

Další odpovědi
led

Jiná odpověď, kterou prosím napiště. Děkuji moc.

1 – „Koho z bývalých členů tu nejvíce postrádáte?“ Tých, ktorých odtiaľto vyhnali práve tí, ktorí heslo, „láska a pravda zvítězí na lží a nenávistí“ prevrátili naopak.

2 – „Majitele webu – alias "Šerifa“, který by to tu srovnal do latě a nastolil mír"
Dávať nespratníkov „do latě“ je úlohou moderátora (myslím, že tu nie je) a administrátora, ktorý jediný má právomoc priamo zasahovať, prípadne nespratníka deaktivovať.

Tw!st

Jiná odpověď, kterou prosím napiště. Děkuji moc.

Michal Kolesa, chybí mi tu otázky o bezpečné vzdálenosti od bazénu a o špehování plavajících žen…

Drap

Jiná odpověď, kterou prosím napiště. Děkuji moc.

Neni právě v souladu s kodexem jmenovat zde někoho bez jeho souhlasu. Z těchto důvodů nebudu nikoho jmenovat, ale našli by se několik takových mimo uvedený seznam.

nyjono

Jiná odpověď, kterou prosím napiště. Děkuji moc.

Jiné uživatele, které tu nejmenuješ.

Rokio

FGH

S uživatelem pod přezdívkou FGH byla sranda.

pl4toon

Jiná odpověď, kterou prosím napiště. Děkuji moc.

tatanka

Jiná odpověď, kterou prosím napiště. Děkuji moc.

Mc Merkurion

… uklikl jsem se, nemínil jsem na tuto otázku odpovídat, jen jsem nevěděl, že lahny má deaktivovaný rpofil …

led

Stačí, ak napíšete adminovi a požiadáte o odstránenie vašej odpovede.

Mc Merkurion

… šak to jsem udělal, ale když jde vo nějakou otázku, tak je aktivní, nyní to trochu trvá a až ji smaže, bude tato otázka pasé >>> proto to vysvětlení zde …

led

na vaše (nepriame) želanie som použila skrytie nahlásením „Jiné (důvod zašlete administrátorovi na e-mail info@odpovedi.cz)“

Mc Merkurion

… to je zajímavý, jak řekne ženská, je to hned, a já to mohl nahlašet desetkrát, díky …

led

môj diskusný príspevok „na vaše (nepriame) želanie…“ týka Mc Merkurionovej otázky s chybným textom, o čom hovorí aj tu v diskusii.

Mc Merkurion

… led, děkuji, ledy se pohnuly …

Jugar1

Příspěvek smazán administrátorem.

Jugar1

Příspěvek smazán administrátorem.

Drap

Neber si mě laskavě do huby, já také nekritizuji tvoje žvásty. A co dělám , nebo nedělám tě nemusí zajímat.

Jugar1

Příspěvek smazán administrátorem.