zjentek

Koho hrajete vy?

Ptám se, bo svět je Hollywood (jak zpívá jeden známý český interpnet).

Nejlepší odpověď
dubraro

Stárnoucího muže.

Další odpovědi
aliendrone

Myslím, že jsem usilovně tlačen do role Kašpárka. :(
A nejsem v tom sám, takových je VĚTŠINA. :( :( :(

Kepler

Mr. Beana na odpočinku.

Rokio

Internetového trolla a polovzdělance.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Já asi nejvíce hraji Clinta Eastwooda. Ale moc mně nejde ta jeho mimika, tak xichtem zkouším Bruce Willise. A taky umím hubu nabok, jako Sly. Audrey Hepburn ze mě nebude, ale vidím ji po svém boku, až vše řádně nacvičím. Čas je jen veličina. A do koho utíkáte vy?

zjentek

Rokio, kdo je „polovzdělanec“?

zjentek

Dubraro>>> jenže pokud je dětská, hravá duše, tak tohle není ŽÁDNÁ HRA! (; (;