Motherlander

Koho budete volit ve volbách do Poslanecké sněmovny?

Doplňuji:
Volby se už blíži, kdo bude vaším lídrem a z jaké politické strany?

Nejlepší odpověď
robosobo

někoho jiného (koho) / nešel(-la) bych volit (proč) / neřeknu, volby jsou tajné

Doplňuji:
Českou pirátskou stranu… Kdyby mi bylo 18…

Další odpovědi
Jsemtady

někoho jiného (koho) / nešel(-la) bych volit (proč) / neřeknu, volby jsou tajné

Usvit Tomia Okamury. Podle mne jedina strana ktera chce zmenu. Jen blazen by volil stare strany po tom, co tu predvadi. Www.hnutiusvit.cz

Bedy

někoho jiného (koho) / nešel(-la) bych volit (proč) / neřeknu, volby jsou tajné

Jsem volič a člen SPOZ. U mě je to jasné – budu volit SPOZ.

Melkor

někoho jiného (koho) / nešel(-la) bych volit (proč) / neřeknu, volby jsou tajné

Půjdu volit stranu svobodných občanů.

zelezo1983

někoho jiného (koho) / nešel(-la) bych volit (proč) / neřeknu, volby jsou tajné

Ja si delal tu volebni kalkulacku kohovolit.eu a me zase vysla delnicka strana takze budu volit DSSS. urcite bych nevolil nikoho kdo tam v tom parlamentu uz byl a babis je oligarcha toho bych taky jako nevolil.
Doplňuji:
kdyby kandidoval bedy do toho parlamentu tak bych tu SPOZ volil…

cochee

někoho jiného (koho) / nešel(-la) bych volit (proč) / neřeknu, volby jsou tajné

Nikoho. Vše stejní zločinci, jako ti před nimi.

štamgast

Lídři ČSSD

Hodím to tam ČSSD ale zakroužkuji jako vždy první čtyři, svého kandidáta nemám. Ale kdybych byl v Moravskoslezském kraji tak bych určitě chtěl zakroužkovat Zaorálka.

klob1

Lídři KSČM

nevím proč lídři?raději soudruzi,haha.
ne nikdo mi zatím nevychází dost rozumný,jeden zloděj střídá zloděje a u lidí se nic neděje..ty co to stále ukazují stejně,tak ty určitě ne!a na ty všchny jediný karabáč,aby jim ukázal co je zač?
Nejlépe ze všech mi bohužel vychází KSČM,ty to sice nedají dopořádku,ale mají to v hlavě srovnané na to,aby lidi trošku byli lidmi a Čech se nestyděl ,že je Čechem..Ty skutečně jako jediný myslí na lidi a dělají pro lidi.Zkoušeli jsme obejít všechny strany,aby nezaniklo moc věcí jako spisovatelé,ne­myslím jestli píší Levicově nebo Pravicově,jenže u žádných stran nic také se jednalo o záchranu památek třeba K.J.Erbena,všem jedno,ale pozor!Jen jedna ano bez ničeho,že by požadovala něco za to! A byla to KSČM ne KSČ jak by si někdo myslel,že je to samé.Takže propůjčují jejich prostory a také se podílejí na různých záchranách památek. ne pomníků KSČ,ale neutrálních,na které češi mohou být hrdí.
takže už i tímto mám jasno a,když jsme poslouchali ty předvolební meetingy,tak řeknu,že oni z těch všech skutečně mluvili podle rozumu obyčejných lidi,ne podle volebního medu..Leč jsme je neměli rádi,ale v mnoha věcech jim dáváme za pravdu..Dost mám kolem lidí co jim KSČ ublížilo,ale také jim dají hlas raději nežli by se pak styděli,že to neudělali a dali to nějakým beztak převlíklé KSČ..a nebo novým zlodějům?Všichni s eschodli schodujeme,že dříve lidi se fakt měli lépe a vrazi, zloději byli potrestáni ne jako dnes a svobodně mohl člověk pracovat a ne být třeba proti své vůli na ÚP.nebo poslouchat ,že člověk,který rád pracuje, tak je líný?Uráží buržoázní úředníci slušné lidi.
KSČ zabavila majetek,ale ten majetek sloužil stát u ne cizincům a ty lidé měli pěkné pozice i tak..,ale dneska? majetek cizinci a tyto lidé? nemají nárok ani na podporu,když přišli o práci..
Známý přišel o práci,když firma (fabrika) krachla,tak proože byl čikovný zařídil si firmu,jenže obratem mu ji těsně před začátkem vykradli zloději.Zloděje našli,ale neodsoudili,protože už byli zavřeni a pustěny na Amnestii,takže čistý rejstřík,takže podmínka na 4 měsíce.Takže hodnota 60tisíc,Policie snížila na 12000 a soudní snížil na 4 tisíce.takže je to přestupek.A že oni nic nemají ,tak peníze známý už neuvidí.Zloději mají nárok an podporu a sociálku,a tu jim musí prý stát dát a nic jim z toho vzít..a ten známý nemá na nic nárok,když musel jít na ÚP a 3 roky hned o d začátku nic
Takže,aby jsme už pak jen nehnili tak čistě volím ne KSČ,ale KSČM..jako lidé kolem mě.Chci zase hrdost Čechů, a být člověkem.

anonym

někoho jiného (koho) / nešel(-la) bych volit (proč) / neřeknu, volby jsou tajné

Doplňuji:
Budu volit Stranu svobodných občanů. (Zajímavý, 8 let starý článek, který vysvětluje proč nevolit levici: http://pavelko­hout.blogspot­.cz/2005/11/pro-levice-kamard-s-miliardi-ni-stedn.html )

Jakub

někoho jiného (koho) / nešel(-la) bych volit (proč) / neřeknu, volby jsou tajné

Jedině Úsvit demokracie Tomio Okamury. Už teď s něho mají dinosauři naskákané pupínky..

Zungu

Lídři KSČM

honza19hk

Lídři KSČM

Majkl95

někoho jiného (koho) / nešel(-la) bych volit (proč) / neřeknu, volby jsou tajné

to zelezo: Dík za tip já teď půjdu poprvý volit tak nevím koho :D vyšla mě SPOZ jako největší schoda :D Bedy asi bude kandidovat ne když je člen nebo ne? :D

PostApMan

někoho jiného (koho) / nešel(-la) bych volit (proč) / neřeknu, volby jsou tajné

Scalex

někoho jiného (koho) / nešel(-la) bych volit (proč) / neřeknu, volby jsou tajné

Gaston

někoho jiného (koho) / nešel(-la) bych volit (proč) / neřeknu, volby jsou tajné

jedině Karlíka

Vikičistič

Lídři ČSSD

Helle

Lídři KSČM

akasikovaxfg

někoho jiného (koho) / nešel(-la) bych volit (proč) / neřeknu, volby jsou tajné

Josef 2000

Lídři Hnutí ANO

patmull

někoho jiného (koho) / nešel(-la) bych volit (proč) / neřeknu, volby jsou tajné

Doplňuji:
Asi takhle – ODS – ne (asi je zbytečné psát proč), KSČM – NE!!!! Proč proboha volit někoho kdo to tu podělal před léty a dodneška po nich uklízíme, ČSSD ne, protože by šli do vlády s KSČM a zadlužili by stát ještě více než je zadlužený nyní, TOP 09 ne, protože nesou podíl na dnešní situaci, Úsvit ne, už jenom kvůli tomu názvu, který plně představuje debilitu programu této strany a jejich „vůdce z východu“, SPOZ ne, protože Zeman to je vlastně taky takový vůdce z vychodu, KDU-ČSL ne, protože nepodporuji církev. V úvahu přichází ANO, Piráti a Svobodní. Z těch ještě nevím, ale zatím mají u mě největší šanci Svobodní.

filidr

někoho jiného (koho) / nešel(-la) bych volit (proč) / neřeknu, volby jsou tajné

bbbobo

Lídři KSČM

stasko

Lídři ČSSD

Anizbor

někoho jiného (koho) / nešel(-la) bych volit (proč) / neřeknu, volby jsou tajné

aandromeda

někoho jiného (koho) / nešel(-la) bych volit (proč) / neřeknu, volby jsou tajné

valvasek

Lídři KSČM

Doplňuji:
Budu volit KSČM -proč díky nim nebydlím pod mostem,nic mi neudělali, k ničemu mě nenutili-komunistům jsem říkal dobrý den,nikdo mě za to netrestal dokonce jsem mohl kritizovat když bylo něco špatně-dnes v době svobody slova a demokracie musím držet hubu pokud nechci skončit pod tím mostem-svoboda slova začíná a končí za dveřmi mého bytu.Jo a nebyl jsem ani pionýr,svazák nebo komunista.Neříkám že komouši nikomu neublížili ale ani dnešní mocipáni nejsou bez viny-ale jak řekl Vašík Havlů nebudeme jako oni,měl pravdu nebyli- byli 100 krát horší…

j1945

Lídři KSČM

deny555

Lídři KSČM

EdaHDF

Nezlobte se na mě ale jste jako stádo ovcí. ČSSD A ODS se tu střídají od revoluce a všechno to jsou komouši. O těch ostatních ani nemá cenu mluvit. Z jediné strany má dnešní vláda strach a proto ji pomlouvá a očerňuje a tou je DSSS ! Ta jediná chodí mezi obyčejné lidi a zastává se jich ! Proto volím DSSS č.18. Začněte myslet vlastním rozumem a ne co vám podsouvají média !!!