Laba

Přivezli jsme kočičku z kastrace, ale není schopná se postavit na zadní nohy. Myslíte, že je to normální reakce?

Kočka leze po zemi

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Dobry den pred chvilkou jsme privezli kocicku z kastrace ale neni schopna se zvednout na zadni nohy myslite ze to prejde ze je to normalni reakce?

Nejlepší odpověď
zjentek

Chudinka… );… Vidělas někdy opilce? Chová se teď kočička podobně? Jestli ano, z největší pravděpodobností půjde o odezvu vlivu narkózy. Dopřej jí klid, ono ji to teď pořád někam potáhne a ty nebudeš chápat kde, no tak prostě jí dej svobodu, rozhodně se nedoporučuje kočičku různě tahat a vracet ji tam, kde my lidé chceme, aby se pohybovala, nicméně ji zkus o-pa-tr-ně postavit na všechny čtyří (jeden pokus!) a pokud ji to potáhne do strany a pak se na zadní vybulí jak po flašce tekyly, tak to budou ty dozvuky narkózy a z toho se tvá číča vylíže. Snad kočka bude v pořádku, zlomte vaz!

Další odpovědi
Mp2

Kdybych necítil nohy, taky bych na ně nestoupal.. Podlamovaly by se a tak dále..

Pokud to bude trvat dýl jak 3–4 hodiny a.nebude to lepší, NEŽ TEĎ…
Tak by bylo třeba to řešit.

miroslav.bk

Rozhodne to JE normalni. Je to reakce na narkozu, kocicka se pomalu bude probirat. Priprav ji teply pelisek, nekde na zemi, treba z deky, nebo periny a tam ji dej odpocivat. Hlavme ne postel, ani nic vyvyseneho odkud by mohla spadnout!

Uvidis, za par hodin bude chlupac fit :) Potom nastanou klasicke problemy, napr.jak ji pohlidat aby si nestrhavala obvaz apod. ;)

nyjono

Ještě doznívá narkoza. Až ji vše přejde, bude dobrá. Dej jí čas. Trvá to i několik hodin.

zjentek

@jáára: To je tak necitlivé… );