Iwet

nedávno jsme si přivezli 3měsíční kočku.první dny byla pořád v pohybu ale poslední 2dny a dvě noci převážně spí

Dobrý den.Prosím Vás,možná se ptám na hloupost ale nedávno jsme si přivezli 3měsíční kočičku.první dny byla pořád v pohybu ale poslední 2dny a dvě noci převážně jen prospí.papá normálněě jako v prvních dnech ale to přehnané spinkání,zvlášť s porovnáním s těmi prvními dny,mi dělá trochu starosti.. Iveta

Nejlepší odpověď
Sůwa

Nedělej si zbytečně starosti, kočky prospí až 16 hodin denně a koťata ještě víc. První dny byla v pohybu, protože si musela zvykat na nové prostředí a když se ujistila, že je všechno v pořádku, klidně může spinkat. Je to vlastně takový projev důvěry k tobě. Pokud papá a vyměšuje, není se čeho obávat.

Další odpovědi
www

Hmm..
A jak reaguje na hry? Třeba tahat před ní po zemi provázek, kulička na zemi, nic? Nemá na ouškách stroupky?
Málo info. Pokud se situace nezmění, raději zajděte spolu k veterináři, kotě má být aktivní a hravé!
Zkušenost

terry

Pokud jí, pije i vyměšuje, je to v pořádku. Už se seznámila a teď dospává.
Za chvíli si už bude víc hrát. Možná vícv, než se vám budre líbit 🙂.
Veterinář by byl potřeba pokud by výše uvedené nefungovalo, nebo kdyby třeba při mazlení nebo hraní bolestivě mňoukala. Nezapomeňte na odčervení.

beer

Bez dalších podrobností se skutečně nedá říct, zda je to normální.
Samozřejmě, kočky většinu času prospí. Jenže samotné kotě v bytě by mělo příchodem člověka znatelně ožít, vyžadovat přízeň, hrát si, přijít pro pohlazení atd.
Návštěvou veterináře nic nepokazíš, vyzpovídá tě, podívá se na kočičku a řekne co a jak. Počkej ze dva dny, a pokud to nebude jiné, zajdi.
Vet.praxe

michael69

Kočky většinu života prospí.Pokud kočička žere a provádí charakteristickou očistu svého kožichu,když se probudí tak se s chutí protahuje,je vše OK.