Nika

Jak poznám, že se kočka mrouská?

Jak dlouho to trvá?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Neboj poznáš. Asi tak týden, 10 dní. Je to kolikrát k nevydržení.

Další odpovědi
panenka

Pořád se válí na zemi a pokud ji pohladíte nastavuje prdel a vydává takové mrouskavé zvuky

hanulka11

To poznáš je to řev jako když brečí malé dítě. Kolikrát mě to vzbudí, když venku kočky řádí.Lákají tím řevem kocoura. Válí se a chtějí nejraději hned kocoura.

GM

Některé kočky, když se mrouskají, taky značkují jako kocouři. Kvůli tomu jsmme museli nechat naši Micinku vykastrovat, začala to dělat až v 7 letech, tedy to značkování.

monzy197

moje kočka se taky mrouská, strašně řve a pořád se lísá a hraje si…jako malí koťe =DD