jirka F

Co je to u koček mrouskání?

Jak se zpívá v písničce nějak chodím ulicí a kočky se mrouskaj.....

Nejlepší odpověď
annas

Jirko, stačilo napsat do lišty s lupou heslo mrouskání a dostal jste víc odpověšdí i na kaastraci, a vliv na mrouskání.

´Mrouskání trvá asi týdne, kočka dosáhla pohlavní zralosti a láká kocouran pomocí hormonu v moči k svému oplodnění,. Pokud se nepodaří, mrouskání pokračuje.

My jsme jako děti říkávaly, že se kočka vdává, hledá vhodného ženicha. Když byl náš kocour aktivní a přišel domů, vždy strašně páchl, takže si zřejmě užil.

Další odpovědi
Drap

Je to v podstatě kočičí říje

paul1

Období, kdy to na kočky „leze“.

Kepler

Jak píše paul.
„Mrouskání bývá provázeno zvýšenou až urputnou přítulností, hlasitým mňoukáním, nadzvedáváním ocásku, prohýbaním hřbetu. Kočka může mít i mírný hlenovitý výtok z pochvy. Mrouskání se může cyklicky opakovat po celou sezónu a kočku i majitele vyčerpávat.“
https://gabrid­.cz/sluzby/kas­trace-kocky/

Justin1

Něco jako námluvy.

JežíšKristus

Hrají si na doktora a na sestřičku.