Fallagela

Kočka porod?

Dobrý den,
na zahradě nám leží cizí (asi z ulice) kočka spolu s kocourem (asi), který jí odmítá opustit. Kočka nechce zahradu opustit, leží a naříkavě mňouká (jako dětský pláč), když se k ní člověk přiblíží nijak nereaguje. Je možné, že k nám na zahradu přišla porodit?

Nejlepší odpověď
anonym

Kočka vydává zvuky podobné dětskému pláči když je v říji (když se tzv. mrouská).
Pokud je navíc ve společnosti kocoura, který se od ní nechce vzdálit a kočka se válí , vypadá to nejspíš na to, že si k vám na zahradu přišli vykonat milostný akt.. 🙂
Kočky nežijí v párech, takže jiný důvod, proč ji kocour nechce opustit nevidím.
Pokud dojde ke spáření, rodila by kočka cca koncem února a po dvou měsících, tedy koncem dubna by byla koťata k odběru, tedy přesně na jaře 🙂

Další odpovědi
Alesh

Kočka v zimě nerodí, spíš má nějaký jiný problém.

dhampir

souhlasím s ontolou… nám se taky zrovna mrouská kočka a ječí jak divá (mnouká). Kocour se ní chce s velkou pravděpodobností spářit a protože se kočka mrouská tak m k tom příležitost protože většina koček co se nemrouskaj se nenechaj oplodit…
Pane alesh s váma musím nesouhlasit… Kočky můžou porodit kdykoliv. A když říkám kdykoliv tak kdykoliv i když se zrovna nemraskaj některé kočky se nechají… fenky musí hárat
ženy menstuovat (přece ne při oplodnění ale kdybi nemenstruovali tak by děti nikdy neměli)
kočky nemusejí nic ty by se bez mrouskání obešly

gagaga

ach jo.. ze jsem se nenarodila jako kocka ! ;(

  • iv-