Avatar uživatele
danica

co se děje,když je kočka hodně agresivní,ale před 1 dnem byla mazlivá a normální?Porad­te,jestli nevíte,co to znamená!

s mojí kočičkou se máme rádi,mazlí se se mnou,spinká u mě v posteli,ale najednou jsem ráno vstala,a kočka na mě sičela a vrčela,nevíte co jí je,má to něco spol. s tím,že v tu dobu začínala i mrouskat?
Doplňuji:
když tak jí je rok a je pořád v bytě,je mi divné,jak by se mohla zranit,myslím že je to asi opravdu tím mrouskáním

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? briketka10, Patrik76, SteimlX před 4210 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Nic nebezpečného se neděje, pokud je to právě v období mrouskání.
Jednoduše její chování těch pár dní respektuj.
Praxe

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?briketka10 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Nenapsala jsi nic o stáří tvojí kočky, což je dost důležitá informace zrovna tak jako podmínky, ve kterých je chována. Jedná se o kočku drženou pouze v bytě? Pokud ano a je mladá a dosud se nemrouskala, je možné, že její změna v chování může s tím souviset. Pokud se chování nevrátí k původnímu stavu do třech dnů, navštiv veterináře. Dřív nebo okamžitě, pokud by se nevrlé chování stupňovalo. Kočka by se takto mohla projevovat i v případě nějaké nemoci.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Illines

Ma svoje dny a to ma jiny zajem nez se mazlit.Ale je mozne i to ,ze muze mit mensi problem zdravotni.Melo by se to urovnat do 3–4dnu.Pokud to bude pretrvavat,zajdi za odbornikem.Ahoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
baghira

Naprostá většina ženatých mužů má s podobným chováním bohaté zkušenosti, ale ještě nikdo nepřišel na to, co to způsobuje a hlavně jak tomu předejít nebo se aspoň vyhnout.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

moje kočička byla doma a i ve svých 17 letech se mrouskala, bylo mi to divný volala jsem doktorce a i sterilizované kočky prý mohou, spala jsem s tlumiči, někdy to bylo k nevydržení, vždy na jaře a na podzim:)
tak to u koček je..
někdy se stane, že se číča spustí se třema kocourama, jako ta moje na sousedovic zahradě a to byla agresivní až moc, když kojila, škrábala a taky syčela..
po sterilizaci (mimochodem měla v sobě dalších 5 koťátek-kocouři se činili) byla jako beránek..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Funna

své dny asi nemá…spíš ji něco bolí…aspoň naše se tak chovala a pak jsme zjistili, že má brok pod lopatkou… ☹

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
SteimlX

Kočky jsou zvláštní-asi jako lidi.
Já jsem kočku "vyženi"l a teď máme i jedno kotě a můžu říct, že konkrétně tyhle 2 kočky domácí jsou naprosto nevypočitatelný a změny nálad jsou u nich ze vteřiny na vteřinu. Sedí na klíně a přede, nechá se hladit a najednou vylítne seseká mi rameno a maže se někam schovat. Pak je zase vyklidněná nebo útočí na neživé předměty. A pak zase přítulná. Takhle to pořád točí. Nejhodnější je právě když mrouská, jenže to si s ní zase člověk nepohraje, pač je jenom nadrbaná… Kočky jsou divný

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dominik.

je to ono ,jestli mas kluka ta porid holku a prestane, jestli holka tak kocoura a ona prestane
Doplňuji:
navždy

Upravil/a: dominik.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 2167 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek