danica

co se děje,když je kočka hodně agresivní,ale před 1 dnem byla mazlivá a normální?Porad­te,jestli nevíte,co to znamená!

s mojí kočičkou se máme rádi,mazlí se se mnou,spinká u mě v posteli,ale najednou jsem ráno vstala,a kočka na mě sičela a vrčela,nevíte co jí je,má to něco spol. s tím,že v tu dobu začínala i mrouskat?
Doplňuji:
když tak jí je rok a je pořád v bytě,je mi divné,jak by se mohla zranit,myslím že je to asi opravdu tím mrouskáním

Nejlepší odpověď
www

Nic nebezpečného se neděje, pokud je to právě v období mrouskání.
Jednoduše její chování těch pár dní respektuj.
Praxe

Další odpovědi
anonym

Nenapsala jsi nic o stáří tvojí kočky, což je dost důležitá informace zrovna tak jako podmínky, ve kterých je chována. Jedná se o kočku drženou pouze v bytě? Pokud ano a je mladá a dosud se nemrouskala, je možné, že její změna v chování může s tím souviset. Pokud se chování nevrátí k původnímu stavu do třech dnů, navštiv veterináře. Dřív nebo okamžitě, pokud by se nevrlé chování stupňovalo. Kočka by se takto mohla projevovat i v případě nějaké nemoci.

Illines

Ma svoje dny a to ma jiny zajem nez se mazlit.Ale je mozne i to ,ze muze mit mensi problem zdravotni.Melo by se to urovnat do 3–4dnu.Pokud to bude pretrvavat,zajdi za odbornikem.Ahoj

baghira

Naprostá většina ženatých mužů má s podobným chováním bohaté zkušenosti, ale ještě nikdo nepřišel na to, co to způsobuje a hlavně jak tomu předejít nebo se aspoň vyhnout.

briketka10

moje kočička byla doma a i ve svých 17 letech se mrouskala, bylo mi to divný volala jsem doktorce a i sterilizované kočky prý mohou, spala jsem s tlumiči, někdy to bylo k nevydržení, vždy na jaře a na podzim:)
tak to u koček je..
někdy se stane, že se číča spustí se třema kocourama, jako ta moje na sousedovic zahradě a to byla agresivní až moc, když kojila, škrábala a taky syčela..
po sterilizaci (mimochodem měla v sobě dalších 5 koťátek-kocouři se činili) byla jako beránek..

Funna

své dny asi nemá…spíš ji něco bolí…aspoň naše se tak chovala a pak jsme zjistili, že má brok pod lopatkou… ☹

SteimlX

Kočky jsou zvláštní-asi jako lidi.
Já jsem kočku "vyženi"l a teď máme i jedno kotě a můžu říct, že konkrétně tyhle 2 kočky domácí jsou naprosto nevypočitatelný a změny nálad jsou u nich ze vteřiny na vteřinu. Sedí na klíně a přede, nechá se hladit a najednou vylítne seseká mi rameno a maže se někam schovat. Pak je zase vyklidněná nebo útočí na neživé předměty. A pak zase přítulná. Takhle to pořád točí. Nejhodnější je právě když mrouská, jenže to si s ní zase člověk nepohraje, pač je jenom nadrbaná… Kočky jsou divný

dominik.

je to ono ,jestli mas kluka ta porid holku a prestane, jestli holka tak kocoura a ona prestane
Doplňuji:
navždy

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.