mosoj

Jak na dvě kočky ?

Budou dvě kočky v domě používat jeden kočičí záchod ?
Je mně líto vyhnat jednu malou bezdomovkyni na zimu ven a kocoura již mám.

Nejlepší odpověď
Agneta

Nejdřív tě musím pochválit za to, že ses jí ujal:D♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Ano budou…jen se musíš o tu novou kočičku zpočátku trochu víc starat, aby věděla, že je tam teď doma. :D

Další odpovědi
redy

A proč ne.
mosoj se jistíš viď?
🙂

iceT

Budou,máma má tři kočičí wc na stádo koček čítající asi deset kusů.A nehádají se,jen je třeba záchod čistit častěji,pocho­pitelně.

PetrXY

Já mám dvě kočky z útulky a taky chodí na jeden záchod. Ale počítej s tím, že se ten kocour bude chovat dominantně, protože je tam zvyklý, občas kočičku zřejmě prožene. Ale pokud nepoteče krev, tak je to normální.