Margo

Co dělat, když se kočka nevrátila domů?

Dobrý den,
Včera ráno jsme naši vykastrovanou kočičku pustili ven (je zvyklá takhle chodit), ale pak jsme ji chtěli přivolat zpět protože pršelo ale ona se nevracela. Když přijíždíme domů tak nás chodí vždycky přivítat, ale ona nikde. Bylo nám to divné a tak jsme ji šli hledat ale nenašli. Je sice zvyklá chodit ven ale vždycky se ten den vrátí. Bydlíme na vesnici a moc aut tu nejezdí takže ji asi nesrazilo. Bojíme se o ni..voláme, ale ona se nevrací…máte někdo podobné zkušenosti? Moc nám chybí a je nám bez ní smutno.

Nejlepší odpověď
marci1

Zbývá jen čekat. Nám se vrátila asi po 14 dnech, špinavá, zaprášená, ale pořádně hladová. A to jí ještě těsně předtím, než se vrátila, jídlo snědl ježek. 🙂

Další odpovědi
Emefej

Ano, podobnou zkušenost mám. Většinou se vrátila, ale občas taky ne. Tak to u koček bývá.

ReHu

Je to, jak píše Emefej.
Někdy se vrátí po pár dnech, někdy zraněná a občas se stane, že se nevrátí vůbec.

lexx

pokud žije tak se vrátí

Šidlo

eh…popýtajte sa v okolí

zjentek

je mi to líto, ale zbejvá se jen modlit, i kdybyste v boha nevěřili ;q

Adidaska

Nechci strašit, ale bude lepší se stím smířit.Stalo se nám podobný případ a to že jsme měly kočku Mufinku a stalo se to my jsme ji volaly, hledaly a pak nám sousedka řekla že jak jela autem viděla stejnou kočku jak jsme mělya že tam na kraju ležela.A tak jsmese šli tam podívát a od silnice ležel už 2–3metry skusila se plazit dom no pak jsme ji vzali dom a skouseli jsme ji uvolnit, protože ta bolest a musela být ráda že je už snámi tak jsme ji dávali vodu a všimli jsme si dvou zlomených zadních nohou a pak jsme zajely k veterin. a musely jsme ji utratily.Má krásný hrobeček.Pak po dvou měsících jsme si pořídily další kočičku jen dom, ale sice se kouká z okna, ale musíte se zamyslet venku jí hrozí nebezpečí a doma si s ní hrajte, když ji budete ignorovat tak se může počů rat.No ale snad ji najdete zdravou držím vám palce. A omlouvám se za chyby