mandat

Mají teď kočky období hárání?

Nejlepší odpověď
Hamon

Ne, kočky totiž nehárají. Kočky se mrouskají.

Další odpovědi
atena11

Tak za prvé teď období hárání vážně nemají- kočky se mrouskají ;)
Jinak doma mám 2ou roční kočku a ta má rouskání nepravidelné takže kočka se klidně teď mrouskat může

Drap

Mohou mít
Doplňuji:
U koček se říká, že se mrouskají. Hárají psi.

Reezo

myslím si, že kočky mrouskají několikrát ročně. Mrouskání může trvat 1–3 týdny tuším. Jinak já osobně mám kočku je jí 9 měsíců a nijak mrouskání neprožívá. Furt se chová stejně se stejným množstvím zvukových efektů.

Tobbynka

Kočky se nehárají, ale mrouskají.

Brozma

Jak tady říká Hamon kočky mrouskají. Ale myslím si, že období mrouskání se blíží, protože se blíží jaro.