Ewíík

Kočka v křečích

Dobrý den , mám kočku 1 rok starou . Dnes ráno se vzbudila a nemohla chodit a pořád se válela po zemi jako by měla kŕeče a sténala.. Našli jsem jinza uchem klíště které veteřinář odstranil ale přišli jsme domu a dělá to stále dokonce pořád zvláště nadzvedává zadeček a nemůže skoro běhat . Proč nemohlo klíště přenést monolukleózu ? Nevím jak dlouho tam bylo nebo trvá než přestane bolet odstranění nebo jiný důvod

Nejlepší odpověď
anonym

Pokud by klíště infikovalo kočku chorobou,nemohlo se to projevit tak rychle.Pokud problém trvá,navštivte znovu veterináře…:D

Další odpovědi
auluk

Jít znova za veterinářem nic jiného vám nezbývá