Medulka.013

Proč se může stát, že kočka nemá typické a kočkám známé projevy říje, když se mrňouská a přitom je už dospělá a plodná?

Na naší kočce vůbec nebylo poznat, že se mrňouská a už má 3 koťata. Naštěstí jsme se poučili, a dali ji vykastrovat. Právě včas, protože podle paní veterinářky byla zrovna v říji. Co znám kočky, tak se válí po zemi, přešlapují a nastavují zadek, mrňoukají a tak. A naše Nelinka nic z toho nedělala a chovala se pořád stejně.

Odpovědi
Drap

To už se tak stává. U některé nelze žádné projevy vypozorovat.

dubraro

Může se to stát. Chovatelé to znají jako „tichou říji“.