Avatar uživatele
Kepler

Kluci, koukali jste jako malí holkám pod sukně?

Na obrázku aliendron ve Stromovce.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? aliendrone před 1785 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dudu

Ve svém velmi raném mládí jsme si se sestřenkami rádi a často hrávali na doktory. Zájem o „studium“ anatomie byl oboustranný, tudíž od té doby jsme měli nastudováno. Překvapivě jsem teorii využil v praxi mnohem později až při doprovázení sympatizujících slečen z čochů.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Jako malý, větší, ještě větší… a tak nějak mě to drží do dnes. Jen jsem se naučil to dělat méně nápadně. Co jsem se v mládí naučil, teď jako bych našel…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hapiky

Tak od toho kloučka na obrázku je to hodně srandovní.
Do jisté doby jsem na to ani nepomyslel, ale když jsme byly „informováni“, že některé holky chodí v létě bez majtek, tak jsme se začali zajímat, jestli je to pravda. No nic jsme nevyřešily ani neobjevily. Ale o prázdninách po devítce jsme si už i tzv.šáhli, neboť jsme si mysleli, že nám patří svět. To nám už ale bylo těch toužebných 15.let.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Ts, ts, ts! :D :D :D

  1. Každý ví, že my aliendroni jsme sice nezbedové, ale BEZPOHLAVNÍ (podobně jako něžní andílci, kterým mimochodem TAKÉ jsem)! Ještě tak z někoho udělat krvavou fašírku či podobně zaškodit – to nás baví, to umíme, ale žádnou obskurní sexuální posedlostí (jako NĚKDO!) netrpíme. Tudíž v tom nehledej motivy dle úsloví „Podle sebe soudím tebe“, nýbrž jen obyčejnou neplechu po zjištění, že to holkám kdovíproč vadí, no. ;) :D :D
  2. Neautorizované šíření osobních informací (včetně obrázků) porušuje nařízení Bruselu o GDPR, o poškozování majetkovém nemluvě. Teď mě bude každý ZDARMA očumovat, to je prostě NESNESITELNÉ! Ale JEN POČKEJ – kdo jinému jámu jámu, sám do ní sám! ;) :D :D

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=QdTMmKiN­pg4

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Ano,se spolužáky jsme si také připevnili na cvičky zrcátko a snažili jsme se o komunikaci s nějakou spolužačkou v její těsné blízkosti.Děvčata ale vše prokoukla a naši rodiče museli do školy na pohovor.Zvědavost ukončila pevná ruka mého otce a řemen.:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Nehaňte malého aliendrona. Len vykonáva zdravotnú preventívu. Čo keby sa mamičke podvrtla noha v zle zapnutej topánke?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Jak moc malí? Jako ten kluk na obrázku určitě ne. Ale už někdy v páté třídě jsem hladil spolužačkám kolena 🙂 Ale co má opravdu holka v kalhotkách jsem se dozvěděl až někdy po 18. roce.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Emefej

Ano. Měl jsem to štěstí, že v době, kdy mě tyhle věci začaly extrémně zajímat, u nás nastupovala móda minisukní.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
led

k doplneniu, vlastne odobratiu textu „(foto vlastní)“ z otázky

Ale, ale, takže foto není vlastní?
Ešte nakoniec zistíme že ten zvedavý zvedavec nie je neviniatko aliendrone, ale sám veľký Kepler 🙂

před 1785 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

aliene, opět jsi mě nezklamal! Že ti to ale trvalo. Strefit se do aliena a smrtelně ho zranit asi není tak těžké. I když sviňa potem cáká kolem sebe jakési molekulární kyseliny (jak bylo řečeno v prvním dílu). Ač chemik, dodnes nevím, co tím básník chtěl říci. Málem jsem se počůral.

před 1788 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Kapler, mate zle nastavený ďalekohľad.
Malý aliendrone, podľa smeru jeho pohľadu, len kontroluje, či má mamička dobre zapnuté topánočky. Hovorí sa tomu zdravotná preventíva, pretože zlomený členok nie je žiadna rozkoš.

před 1789 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Ne, ne, on se jenom směje, protože baba byla na ostro a nikdy předtím neviděl bobra.

před 1788 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

led >>> Děkuji. Je vidět, že na rozdíl od NĚKOHO, kdo si nemůže pomoci a vše vidí pouze z jediného úhlu pohledu si uchováváte seriózní přístup k věci.

Víte, je zcela pochopitelné, že Váš postřeh tomu chlívnému erotomanovi unikl, on totiž nemůže jinak. A já mám pochopení, tudíž bych mu to i odpustil, kdyby mne nezasáhl na NEJCITLIVĚJŠÍM místě – peněžence! Promrhané tantiémy odpustit nemohu, kdo mi sahá na penízky MUSÍ počítat s nevyhnutelnou odvetou a ta bude Stalingrad hadr!! ;) :D :D

Ještě jednou klobouk dolů, protože ve Vaší diskuzní připomínce jste se strefila rovnou 2× (!!) – Kepler totiž převážně vnímá svým OBŘÍM DALEKOHLEDEM, čímž se vysvětlení dvojnásob potvrzuje. ;) :D :D

před 1788 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
led

Kepler, a to vy ako viete, že bola na ostro? Na obrázku to nevidno. Tiež ste sa pozeral zospodu?

před 1788 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Jen jsem tak odhadnul. Přece každý, kdo se směje, skloní hlavu, aby mu nebyly vidět ty jeho hrozné zuby.

před 1788 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Prdlajs odhadnul – je jasné, že jsi to VĚDĚL DŘÍV, než jsem tu sukni zvedl. Ale pídit se po tom JAK ses to dozvěděl NEHODLÁM! Však jsi Kepler!!! ;) :D :D

před 1788 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

led>>> Normálně jsem v SILNÉM pokušení Vás požádat, abyste se na něj zaskočila podívat (aby ho přešly roupy), když se teď bude vyskytovat někde poblíž Vás. Jsou to 2 mouchy jednou ranou – jednak uchráníte své soukmenovkyně před strašlivým osudem a i já bych měl ušetřenou práci.

Ale raději ne, snažím se budovat image hodného, milého aliendrona (ani nevíte, co to dá v mém případě práce) a požadovat něco tak drsného/krutého by věci moc neprospělo. ;) :D :D

před 1788 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
hapiky

dudu: čochy jsou zábavy či festival?

před 1789 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
dudu

Čoch bylo pojmenování letních zábav, které se konaly v areálu tzv. výletišť u vesnic v širokém okolí. Chodívalo se pěšky, takže cesta zpět se často protáhla a kvůli možným následkům byla občas docela riziková.

před 1789 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek