Rokio

Ke kterému profesorovi z obrany proti černé magii z Harryho Pottera mám svojí povahou nejblíže?

Odpovědi
Kelt

jiná odpověď

Ty se znáš nejlépe, a když znáš i popisované postavy, tak to nikdo jiný neposoudí. Každému je to jedno, i když určitě mnohý z nás toužil být nějakým hrdinou.

Drap

jiná odpověď

Myslím, že k žádnému.

Filip84

jiná odpověď

Harry Potěr je sága pro děti, intellektuální rozměr tak na 10 – 12 let, zhruba, v průměru.

Připadá Ti, že tady je osazenstvo ve věku, které by Harryho Potěra četlo, sledovalo filmy o něm a zajímalo by se o něj? Mi to nepřipadá.

Krom pacientů s hlavou (ne, opravdu, já znám další dva, co jim je 40+ a sledují Harryho Potěra – schizofrenička, schizofrenik! 😅) se – až na výjimky – dospělí lidé opravdu na Harryho Potěra nedívají, ani o něm nečtou. Proč? Inu proto, protože dívat se na „pohádku“, ve které můžeš odhadovat děj cca 20 – 30 minut dopředu, většinu lidí – prostě a jednoduše – nebaví. Kdyby to alespoň byla pohádka, ale ona to je spíš „pohádka“, že.

Tak: proč to tady píšeš? 🙄