bolak

Když telefonujete, musíte při tom stát?

Já třeba nejen že stát, ale musím při tom dokonce i chodit, tak mě zajímá, jestli je to normální?

http://www.you­tube.com/watch?fe­ature=player_de­tailpage&v=KHS1X0Or­RM4#t=58s

Nejlepší odpověď
anonym

Já při telefonování mám chuť na cigaretu! :((

Další odpovědi
briketka10

nikdy, jen sedím :o)
Doplňuji:
když ležím, tak nevolám já, ale volaj mi
otrapové jako dnes, jaké mám připojení
na satelit !!

www

Ne. Mám ale přesně takového kamaráda a myslím si o něm, že je rapl (v dobrém) 😁 .

Damiana

V závislosti na důležitosti hovoru. Když vykecávám s kámošem nebo kámoškou sedím, ale spíš se všelijak povaluji po posteli. Jakmile je to něco pracovního nebo nějak náročnějšího, stojím a někdy i chodím. Je to přirozené. Ovládám prostor – i když mě druhá strana nevidí. 🙂

pusinka50

Jo, já mám nutkání stát, protože mám pocit, že mi to tak líp myslí, tak někdy telefonuji, když volám někomu já, vestoje. Ale touha po pohodlnosti a bolavé nohy mě častěji přinutí spíš sedět, v leže netelefonuji, to by ze mě asi lítaly pěkné pitomosti
Doplňuji:
jo a jako Bohemica, při telefonování dostanu vždycky chuť na cigaretu

Drap

V jakékoli poloze, třeba i v leže

hanulka11

já klidně i ležím je mi to fuk

sevos

Většinou u telefonování sedím.

kamila44444

Je mi jedno v jaké jsem poloze při volání, ale nejraději stojím a někdy i chodím. Je to normální :)

Qingren-Cha

Je to normální. Já u telefonování musím chodit a pokud možno rychle. Líp se mi přemýšlí. To víš, blondýna, abych si náhodou nepřišlápla vedení. :D

anonym

já bych řekl, že jde pouze o to, kdo volá, jak je hovor důležitý, prostě to záleží na spoustě věcí, jestli budu stát nebo chodit nebo třeba dělat stojku… typická chatovací otázka 🙂

anonym

momentalne necmaram , ani nelitam sem a tam .., ale cumim z okna …
www.odpovedi.cz/­.../kdyz-s-nekym-dlouho-telefonuji-pomaluji-pri-tom-cely -papir-take-cmarate

anonym

tak se mi to nepodarilo vlozit .. uz jsem jako ocko.. :) -iv-

briketka10

  • iv-

proboha pani " WHOOPS" co to delala chyba se vloudila
ja zas musela znova na moje profila vracela hodne se zas nasmala :))

anonym

.. ja take tatara .. :))