zjentek

Když spolknu mátový bonbón s brablencem a ten mě hryzne uvnitř do krku, tak se následně stane co přesně?

Doplnění: Tak počkat a co takový otok hrdla s následkem možné smrti v důsledku udušení? Nic?

Nejlepší odpověď
Drap

Budeš hryznutej. Jinak se nestane vůbec nic

Další odpovědi
Ametyst

Mravenec nebude mít čas vůbec na nic. V krku se nebude zdržovat, a když ano, začneš kašlat, a vyletí ven.

Savier

Stane se z tebe ant man.

paul1

Nic, možná dostaneš trochu léčiva ve formě kyseliny mravenčí.

elkon

Třeba od tebe pak bude pokoj.

da ny

Smrt tam bude.
Mravencova, nestihne se ani uprdnout 😉

agentpv

Já si myslím že mravenec hryzne (ohryže) něco v krku každému malému embryu – protože tam máme ohryzek, jak nás učí v biologii