bolak

Když se vám něco rozbije v záruční době, do jaký ceny to ještě hodíte za hlavu a od jaký ceny už to jdete reklamovat?

Nejlepší odpověď
anonym

1000Kč a víc

Asi tak… Nižší částka mi za ty nervy, benzín a čas nestojí.

Další odpovědi
manon

100Kč a méně

Doplňuji:
Z principu. Přijde na to, jak moc mne to naštve a kolik mám času. Už jsem nereklamovala i věc za 150 Kč :D – když ten čas nebyl.

Lucijej

100Kč a méně

Když mám uschovanou účtenku, ale většinou ji od levnějších věcí rovnou vyhazuju.

david22

100Kč a méně

Doplňuji:
Pro zboží v ceně 200 kč a více si schovávám účtenky.

anonym

Nereklamuju nikdy nic

Doplňuji:
Zatím jsem neměla co reklamovat, ale určitě bych nad tím mávla rukou.

zzzzz

100Kč a méně

Doplňuji:
Já jsem nucena reklamovat často. Ty věci „china“ nic nevydrží. Naposledy to byly boty Adidas za 999kč, po týdnu jsem se do nich s mou váhou 55kg propadla.

briketka10

100Kč a méně

taky reklamuju často i plesnivej sejra, protože byl fakt plesnivej a prošlej zárukou !
trička co mi jsou většinou buď malý, nebo velký a nemám možnost si je vyzkoušet..
někdy rifle u, kterých, když přijdu domů zjistím, že je rozbitej zip..
prasklý záchodový prkýnko to byla klika těsně mi končila záruka a účtenka byla už taková rozmazaná znáte to někdo ?ale uznali mi to a vrátili celou částku :)

jwood

100Kč a méně

RyuzakiKate

100Kč a méně

Sejry, pomazánky, zeleninu… Stojí to za to. Teď zrovna reklamujeme můj foťák, po měsíci ohlásil chybu, mamka ho poslala přímo letecky do Francie, tak snad se mi ještě vrátí do té doby, než bude podzim pryč…

baghira

okolo 200Kč

Doplňuji:
I když záleží na tom, jak co, a s jakými ciráty je to spojené. Jestli mi obchodník vymění věc kus za kus aniž by hnul brvou, nebo jestli je to spojené s úřadováním, termíny a vyřizováním.

Klára K.

100Kč a méně