lukas.zmizik

když rozbiju zrcadlo, mám 7 let smůlu. vynuluje se to tím, že střepy přináší štěstí?

Včera sem totiž rozbil plnou flašu s vínem. A v té lahvi sem se i viděl, bylo to trochu takové zrcadlo.

Nejlepší odpověď
Lucijej

Řekla bych, že v tomhle případě převazuje faktor střepů, protože ta láhev se nepoužívá jako zarcadlo takové.

S tím zrcadlem to znám takhle: Když rozbiješ zrcadloa střepy hned uklidíš – sedm let smůla. Ale když střepy necháš na místě do sedmi hodin večer a teprve pak je uklidíš, tak se smůla smrskne pouze na ten den :o)