pepe88

Sledujete stále televizi, nebo využíváte internet z důvodu, že v televizi dávají prd?

Nejlepší odpověď
briketka10

Víc internet. Stahuji si filmy a
na ně se dívám do kdy chci 😁

Nebo filmy z YouTube:
https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=thriller+fil­my+cz+dabing

https://www.y­outube.com/re­sults?search_qu­ery=Sonny+Boy+cz+da­bing

Další odpovědi
pusinka50

TV nesleduji skoro vůbec. Stále dokola se opakující filmy a nekonečné trapné a nezáživné seriály a do toho mraky reklam. Raději sleduji nové zprávy na PC a to co mě zajímá na internetu a večer k usnutí nějaký stažený film.

kurec

Televizi nepoužívám z toho důvodu že tam není adblock :D
né vážně je tam moc reklam nechci jim takto příspívat

yuko

Vyuzivam pouze Internet.

Medulka.013

V televizi se podívám pouze na Talent a ještě ne pokaždé. Na všechno možné se dívám na YouTube (nejčastěji na mobilním telefonu, ale když je možnost, dívám se na YouTube i v televizi). Takže se vlastně na televizi výjimečně podívám.. Dříve jsme si stahovali filmy přes Uložto, ale to už nějak nejde, ale to bude tím naším primitivním internetem, který máme napojený přes PlayStation 3.

luckykubrt

Řekl bych, že se jednou lidstvo rozhodne, že internet nahradí televizi úplně, protože televize už bude zastaralá. Stejně jako dnes už pomalu je starožitností gramofón. Navíc notebook se dá lehce přenášet takže to je jako televize a magnetofon v jednom. Televizi nesleduji, bavím se hraním her na PC, sem tam písničky nebo film na Youtubu. 🙂

ivzez

Nesleduji televizi. Před nějakou dobou se mi
rozbila a usoudila jsem, že se bez ní obejdu.

JosefLeo

Televizi jsem před sto léty vyhodil oknem a je možné říci, že jsem šťastnější člověk, škoda jen, že mě to nenapadlo dříve. Nesleduji ani zprávy v rádiu, jedině v práci, když si kolegové rádio pustí. Proklet buď ten, kdo takový krám vymyslel, ať se navěky smaží v pekle. Amen.

Tarzan

Na TV se nedá koukat,všude reklamy a dezinformační média …
takže vše stáhnu skouknu a smažu.

Annabellee

Využívám internet. To, co v TV dávají, je zatraceně jedovatý prd. Televize vyplachuje lidem mozky dočista dočista – stačí se chvili s obětí TV bavit a bez ohledu na její inteligenci, vzdělání, společenské postavení, výši konta, věk i pohlaví se mi dělá nanic XD.

tobby

Dívám se většinou na ČT2, dokumenty a přírodopisné snímky. Je to hlavně proto, že zásadně nekoukám na seriály a ČT vysílá skryté titulky. Neslyším totiž.

NeNonym

Sleduji OBOJE!

Plasma běží 14hod. denně, já u ní v pohodlném koženém ušáku s nohama na podnožce, a na klíně noťas s internetem. Výborná kombinace!

A ZÁSADNĚ NESOUHLASÍM S TÍM, ŽE V TV DÁVAJ PRD!
To je obehraná říkanka táhnoucí se ještě z dob, kdy byl sociálismus, a v něm jen 2 programy, přičemž na 1. z nich šla jen politika… Ale to už dnes není!

A v TV sleduji jen to co mne baví. V těch 300 programech dycinky něco zajímavého najdu. Spíš ještě nestíhám – hlavně v primetimech!

Proto mám 2 STB, každý s 350GB diskem, takže nahrávám jen co mne zajímá, a tudíž si pak pouštím zase jen to, co mne zajímá… A jen tehdy, když na to mám náladu. Klidně až za rok, za dva, když na to přijde. Jak jednoduché!
Tedy pakliže nepotřebuji uvolnit zaplněný disk…

K tomu mám u obou STBoxů Timeshift, takže ani tzv. „LIVE“ sledování TV mi nečiní problém, neb reklamy (či debilní kecy ZÁVISLÉ ČT ve Zprávách) krásně přeskakuju. To byste nevěřili, jak je to účinné, a jak takovej zábavnej pořad či dokument pak rychle uteče…
A takovýho „Kalouse“ jsem ve Zprávách na ČT neviděl už několik měsíců (i když tam je den co den…), protože jak zahlídnu, že s ním bude rozhovor – ŠUP, A JSEM O 5 minut dál… PARÁÁÁÁDA…!!!

Někdy ale čekám na reklamy jako na smilování, abych se moh vyprázdnit, a zase doplnit zásoby na stolek. Z něčeho člověk živ být musí…

😉

Netvrdím, že TV je medium budoucnosti. Není! Ale zatím mi nabízí nejlepší výběr – a takřka zadarmo. Za trvalé připojení LTE bych musel solit minim. pětikilo/měsíc. Já ho teda mám stejně, ale za půl – nicméně na trvalé(!) TV mi to 5GB FUPu nedá. Stačí to na tak přenosy z NHL, tenisu a golfu.

A navíc – 15palců a 48palců – to je sakra rozdíl, neee? ZLATÁ TV!!! A k tomu ten web – TO NEMÁ CHYBU!!!
Divím se, že na to lidi ještě nepřišli, a roky jen hekají, že je v TV prd… Komu není rady, tomu není… až se ucho utrhne.

😉

yuko

Tak se podivejte na film Dvanáct podmínek k dědictví https://www.y­outube.com/wat­ch?v=bL2ZvgYN­ti0&feature=y­outu.be