Diesamol

Když byste vyhráli v loterii Sazka, kam byste poslali peníze?

Na 1 účet nebo na víc účtů? Pokad na víc účtů, tak proč?

Nejlepší odpověď
autacek

No to je přeci jasné. Víc účtú u různých bank, kdyby měla banka finanční potíže, abys o své peníze nepřišel.

A ještě bych také poslal něco tomu, kdo ti dobře poradí. 😉

Další odpovědi
Edison

Rozhodně diversifikovat. Nejen banky, ale i různé bankovní produkty. Já bych neposlal nikomu dalšímu nic. Ale ty bys měl dobrou radu ohodnotit nějakým tím procentem… 😁

ivzez

Sazka je loterie? Podle mne je to sázková soutěž.

Nesázím, tak jen teoreticky. Nelíbilo se mi mít více peněz na jednom místě.
Ale asi bych je použila jinak (nenechávala bych vše na účtech).

anonym

To co každý takový sázkař, koupil bych za to další losy 🙂 ať se akcionáři sazky pomějí a rodina třeba zblázní. … naštěstí se to nemůže stát, nesázím 🙂

mosoj

Jak se říká, " kdyby byly.....",ale když už by se mně to přihodilo. tak bych koupil investiční zlato.

Ano je to loterie.
https://www.saz­ka.cz/loterie?ac­t=alllot

elkon

Z bezpečnostních důvodů na víc účtů v různých bankách (ale ne Bakalovy banky).

paul1

Na víc účtů, je lepší je rozdělit kvůli možnému riziku. Také něco bych poslal charitě.