Loso

Kdybyste vyhrali v Sazce, kam byste poslali penize, na jake ucty?

Myslim zda byste si to poslali do ceskych bank a nebo do zahranicnich a pokad do ciziny, tak proc?

Dale mam dalsichpar podotazek:

  • Verite Sazce?
  • Jak se pocita sance milion (posledni cisla dole, pry nejak po zpatku se to dela). Musi se zipnout vsechy cisla za sebou nebo staci vzdy 1 cislo?

Nejlepší odpověď
hapiky

Plánovat něco ve fázi „kdybych vyhrál“ je vždy jiné, než ve fázi „už jsem vyhrál“.

Další odpovědi
Edison

Co s výhrou se tu už řešilo. Jestli potřebuješ podrobnější „plán“, na to jsou specializované profese, jako finanční poradci, ekonomové, bankéři…

Nějak není důvad sazce nevěřit.

Jak se co hraje a jak se počítají výhry najdeš na jejich stránkách.

zjentek

V takový chlívi doporučuji najmout poradce skrz finance.

  • Je fakt, že Sazka již vytvořila mnoho českých milionářů.
  • Šance milion- neznám.

Rokio

Poradil bych se s mým finančním poradcem.

zjentek

Edison, už jsi dnes byl na velké? ;) ;D ;D

Edison

Co je Ti do toho??!! 😁 Dyk jsem napsal v zásadě totéž, co ostatní…

Byl a bylo to krásný… 😁

zjentek

No nevim no… nasranej člověk se kolikrát pozná prostě i ze slušný odpovědi, no…