Marta077

Když byste vyhráli v loterii Sazka, kam byste poslali peníze?

Na 1 účet nebo na víc účtů? Pokad na víc účtů, tak proč?

Myslím miliony a miliardy

Odpovědi
hapiky

Vono záleží kolik bych vyhrál! Nebudu řešit jeden či více účtů, když vyhraji poslední cenu!
Při miliardách by bylo krajně pošetilé mít vše na jednom účtu a křičet do světa: Všechny si vás koupím!
Pokud si ale nevíte rady na který účet je vložit, můj účet je Vám k dispozici!

autacek

Tak to ti řeknu zcela přesně. Od roku 2020 nově 15% Babišovi.

Edison

Zásadně na vícero… A hlavně vícero různých bankovních produktů. Tedaaaa… pokud by to stálo za to. Nějaký milion jsou prd peníze…

anonym

Lidé co se zabývají podobnými úvahami zůstanou v chudobě na věky protože podléhají neskutečně bláhové iluzi že účastí v loterii lze cokoliv vyhrát 🙂 To že vám ukážou v reklamě vždy jen toho jednoho z miliardy a na tomto faktu nic nemění.

Mc Merkurion

… bylo by dobré, kdyby si antibabišovci zjistili, jak je zdaněno sázení v jiných členských státech EU a ve světě >>> já to udělal …
… a jinak mi ale vůbec nevadí, že se sázení zdaní, klidně stokrát, nejsem tak blbej, aby na mne sedlo štěstí, tudíž nesázím …

autacek

parazitování na štěstí druhých, ze vsazeného ti 15% stát také nedá

Hufnágl

Už jsi poslední dobou vyhrál ve sportce více než milión? Neee, tak proč čílíš? Já kdybych vyhrál takovou částku, daně rád poskytnu na něco užitečného, třeba na bezplatný internet v obcích.

autacek

@hufnágl hezká idea, na co se to použije se tě ovšem nikdo ptát nebude.